malowanie dachów lubuskie

Nasza firma zajmie się pomalowaniem Twojego dachu – jednego z najważniejszych elementów, który wpływa na utrzymanie budynków w dobrym stanie technicznym. Pomożemy Ci chronić i odnowić dach, dodając estetyki całej nieruchomości.

Altura skutecznie łączy tradycję z nowoczesnością, korzystając z najlepszych technik czy materiałów dostępnych na rynku i wiedzy, zdobytej przez lata działalności. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Dach jest nie tylko kluczowym elementem ochrony budynku przed warunkami atmosferycznymi, który wpływa na bezpieczeństwo jego użytkowników, ale także potrafi całkowicie zmienić wygląd zewnętrzny nieruchomości. Dlatego oferujemy szeroką gamę kolorów oraz atrakcyjnych wykończeń, aby w pełni dopasować go do oczekiwań klienta.

Malowanie dachu – obszar działania firmy

Jedną z naszych specjalności jest malowanie dachów – Gorzów Wielkopolski i całe województwo lubuskie znajduje się w obszarze naszej działalności. Jednak nie tylko tam można skorzystać z usług malowania dachów. Szczecin to kolejne z miast, w których skorzystasz z usług Altury – a także całe województwo zachodniopomorskie.

Taka rozległość operacyjna przynosi szereg korzyści zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów – dzięki pracy naszych fachowców, konsumenci na różnych obszarach mogą liczyć na profesjonalne malowanie dachów. Dzięki działaniu w dużych miastach i na ich obrzeżach możemy pochwalić się doświadczeniem zarówno w pokrywaniu farbą galerii handlowych, jak i fabryk, zakładów pracy czy kościołów.

Malowanie dachów – lubuskie i zachodniopomorskie: jak wygląda przygotowanie do pracy

Zanim przystąpimy do malowania powierzchni dachu, musimy odpowiednio ją przygotować. Pierwszym krokiem jest zabezpieczenie elementów, których nasze prace nie obejmują. Mamy tutaj na myśli na przykład okna. Po tym sprawdzamy przyczepność starej powłoki malarskiej i usuwamy ją.

Następnie badamy miejsca szczególnie zabrudzone. Jeśli dach pokrywa pleśń lub mech, niezbędne jest ich usunięcie. Pozbywamy się także każdego ogniska korozji. Dopiero po takich przygotowaniach nasi fachowcy mogą zacząć działać i rozpocząć malowanie dachu.

Jak wygląda malowanie dachu?

Malowanie natryskowe wymaga użycia specjalnego urządzenia, które nazywane jest agregatem hydrodynamicznym. Farbę umieszcza się w agregacie, natomiast do sprzętu podłączony jest wąż zakończony dyszą. Wysokie ciśnienie rozbija farbę na drobne cząsteczki i wyrzuca ją na zewnątrz przez dyszę. Malowanie dachów tą metodą pozwala osiągnąć efektywne i szybkie tempo pracy. Zaletą jest również możliwość dotarcia do trudno dostępnych zakamarków oraz równomierne i dokładne krycie.

Jakie pokrycia dachu malujemy?

Podejmujemy się malowania każdego pokrycia dachowego. Niezależnie od tego, czy jest to blacha trapezowa, ocynkowana, czy może płyta falista, nasi fachowcy z pewnością wykonają prace na najwyższym poziomie. Poza tym w zakresie naszych usług znajduje się także malowanie blachodachówki.

Malowanie dachów Gorzów Wielkopolski – wykwalifikowani eksperci firmy Altura

Zdajemy sobie sprawę, że malowanie dachu to trudne zadanie, które wymaga sporej zręczności. Dlatego wszelkie czynności wykonywane w firmie Altura, podejmowane są przez doświadczonych pracowników. Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia oraz bogate doświadczenie w pracy na wysokościach.

Malowanie dachu Gorzów Wielkopolski – cena

Ile kosztuje malowanie dachu z blachy trapezowej? Cena malowania dachu zależy od wielu czynników – każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dlatego właśnie nie posiadamy cennika. Wszelkie koszta ustalamy wspólnie po rozmowie z konsumentem i zapoznaniu się z dokładnym zakresem prac. Ważną informacją dla naszych klientów powinien być także fakt, że firma Altura posiada ubezpieczenie OC.

Malowanie elewacji natryskowo

Usługi malowania w naszej firmie obejmują także elewację. Przygotowanie powierzchni jest bardzo podobne, jak przy malowaniu dachu. Najpierw zajmiemy się zabezpieczeniem dodatkowych elementów, takich jak drzwi czy okna. Następnie bardzo dokładnie oczyszczamy elewację, aby później przystąpić do skutecznego malowania natryskowego pod wysokim ciśnieniem.

Dlaczego malowanie dachów i elewacji jest ważne?

Powierzchnia dachu i elewacja są narażona na różne warunki atmosferyczne. Opady deszczu, zmiany temperatury, promieniowanie UV, a także kurz i inne zanieczyszczenia, to czynniki negatywnie oddziałujące na fasadę budynku. Ściany czy dach z blachy ocynkowanej tracą kolor. Poza tym pojawiają się zabrudzenia i brzydkie zacieki. Zabieg malowania pozwoli na odświeżenie i utrzymanie dachu oraz elewacji w dobrym stanie. To także dobry pretekst do zmian koloru!

malowanie dachów gorzów wielkopolski

Malowanie dachu i elewacji – wybierz wymarzony kolor!

W całym procesie malowania dachu i elewacji bardzo istotny jest zakup odpowiedniego rodzaju farby – wybieramy ją tylko w porozumieniu z klientem. Znaczenie ma tutaj nie tylko jej barwa, ale przede wszystkim właściwości. Ma ona przecież również doskonale ochraniać elementy przed warunkami atmosferycznymi i nieubłaganym upływem czasu.

Altura – malowanie dachu, malowanie natryskowe elewacji i inne usługi

Oprócz malowania dachów oraz elewacji fachowcy wykonują także inne specjalistyczne prace wysokościowe:
  • Malowanie hal i konstrukcji stalowych – ze względu na dużą ilość elementów konstrukcyjnych na takich budowlach oraz fakt, że powierzchnie te są najczęściej ogromne, wykorzystujemy tutaj również agregat hydrodynamiczny.
  • Czyścimy też kominy przemysłowe i silosy – wymagają one zastosowania technik alpinistycznych, dlatego też nasi fachowcy mają za sobą odpowiednie szkolenia.
  • Wykonujemy także usługi z zakresu ciśnieniowego mycia dachu, elewacji oraz okien i przeszkleń – mycie dachu także odbywa się za pomocą metody hydrodynamicznej, co pozwala na zyskanie zadowalających efektów w stosunkowo krótkim czasie.
Warto również wspomnieć, że posiadamy własną bazę podnośników oraz wiele innych urządzeń, które są niezbędne do pracy na wysokościach. Nie musimy więc wynajmować sprzętu, dlatego naszą firmę cechuje wysoka dostępność oraz elastyczność. Jeśli interesują Cię więc prace z zakresu renowacji dachu, elewacji czy inne usługi, zachęcamy do skontaktowania się z naszym ekspertem za pośrednictwem podanego na stronie internetowej numeru telefonu lub adresu e-mail.
podnośnik koszowy wynajem lubuskie

Profesjonalne prace wysokościowe

Zdobądź z nami szczyt!

Zadzwoń: +48 798 366 638 | Napisz: altura.gorzow@gmail.com