Malowanie dachów w Gorzowie i Szczecinie – metoda natryskowa

Firma Altura posiada w swojej ofercie usługę malowania dachów i elewacji. Części zewnętrzne budynku o wiele szybciej tracą estetyczny wygląd, ponieważ narażone są na ciągłe działanie warunków środowiskowych. Jednakże malowanie wykonywane jest nie tylko z tego względu, ale w dużej mierze także w celach ochronnych. Farby przemysłowe wykorzystywane do malowania powierzchni zewnętrznych posiadają szereg pożądanych właściwości, np. działanie antykorozyjne lub odporność na promieniowaniem UV.

W swojej działalności wykorzystujemy malowanie natryskowe, które pozwala na szybkie tempo prac. Zaletą jest również możliwość dotarcia do trudno dostępnych zakamarków i równomierne krycie. Ważnym elementem pracy, do którego przywiązujemy wagę, jest odpowiednie przygotowanie powierzchni. Aby powłoka wykazywała dobrą przyczepność, przed aplikacją farby dach musi zostać oczyszczony. Istotnym aspektem jest również zabezpieczenie miejsc, które trzeba uchronić przed zabrudzeniem farbą. Podejmujemy się malowania dachów pokrytych dowolnym materiałem – dachówką, blachodachówką, płytą falistą, itd.

Malowanie dachów to trudna dyscyplina, która wymaga sporej zręczności. Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia oraz bogate doświadczenie w pracy na wysokościach. Malowanie dachów wykonujemy w Gorzowie Wlkp. oraz okolicznych miejscowościach.

Profesjonalne malowanie elewacji – woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Nie dziwi fakt, że właściciele budynków chcą, aby prezentowały się one gustownie i elegancko. Dlatego prędzej, czy później nadchodzi taki moment, że zachodzi konieczność pomalowania budynku. Opady deszczu, zmiany temperatur, promieniowanie UV, wszędobylski kurz i inne zanieczyszczenia, to czynniki negatywnie oddziałujące na fasadę budynku. Ściany tacą kolor, pojawiają się zabrudzenia i brzydkie zacieki. Zabieg malowania pozwoli na odświeżenie i ochronę. To także dobry pretekst do zmian! Istotny jest zakup odpowiedniej farby, która wybierana jest w porozumieniu z Klientem. Znaczenie ma nie tylko koloryt, ale przede wszystkim efekt ochronny jaki chcemy uzyskać.

Nie jesteśmy ignorantami i wiemy jak zabrać się do pracy. Podobnie jak w przypadku malowania dachów, pierwszą czynnością jest zabezpieczenie elementów, które mają pozostać niemalowane, np. szyb, parapetów, drzwi, itp. Drugi etap, to właściwe przygotowanie powierzchni. Jeśli elewację pokrywa nalot z pleśni lub mchów, niezbędne jest jego u sunięcie. W innym przypadku nie uzyskamy spodziewanego efektu. Dopiero po wstępnych przygotowaniach, można zabrać się do pracy właściwej, tj. malowania.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego nie posiadamy cennika. Koszt usługi uzależniony jest od wielu czynników, dlatego ustalany jest po rozmowie z usługodawcą i zapoznaniu się z zakresem prac. Ważną informacja dla naszych Klientów powinien być fakt, że firma Altura posiada ubezpieczenie OC. Malowanie elewacji w Gorzowie Wielkopolskim i w całym woj. lubuskim wykonujemy metodą natryskową.