Montaż reklam na wysokości

Reklama jest dźwignią handlu, ale tylko wtedy gdy dotrze do jak największej liczby odbiorców. Aby tak się stało musi mieć odpowiednie gabaryty i lokalizację. Reklamy o dużych rozmiarach najlepiej widoczne są z wysokości i… tutaj zaczyna się nasza rola. Posiadamy duże doświadczenie w pracach montażowych banerów i reklam. Aby wykonać instalację obiektu reklamowego na dużych wysokościach, trzeba posiadać uprawnienia do tego typu pracy. Nasza kadra posiada odpowiednie kompetencje w postaci szkoleń, badań lekarskich i umiejętności.

Każde zlecenie jest inne i wymaga doboru odpowiednich narzędzi i metod. Jeśli rzecz dotyczy np. wielkopowierzchniowych banerów do zamontowania na budynku, najwłaściwszą metodą będzie wykorzystanie technik alpinistycznych. Pracujemy na wysokiej klasy, sprawdzonym sprzęcie, który gwarantuje nam bezpieczeństwo. Brawura jest nam obca i każdorazowo sprawdzamy wszystkie zabezpieczenia, a prace wykonujemy etapami, zgodnie wytycznymi podjętymi przed rozpoczęciem robót. Montaż reklam w Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie, a także całym woj. lubuskim i zachodniopomorskim, na przeznaczonych do tego konstrukcjach z powodzeniem można wykonać z podnośnika, który znajduje się na wyposażeniu naszej firmy. Dokładamy starań, aby realizacja każdego zlecenia odbywała się sprawnie i terminowo, co uzyskujemy dzięki dobremu przygotowaniu.

Profesjonalny montaż dekoracji

W skład naszych usług zaliczyć można także montaż dekoracji na wysokościach. Okres okołoświąteczny, eventy lub imprezy miejskie motywują nas do przystrojenia przestrzeni lub wnętrz, co zwykle ma charakter informacyjny, podkreśla specyfikę imprezy oraz stwarza odpowiednią atmosferę. Wielkie wydarzenia wymagają wielkich dekoracji, których instalacja może przysporzyć kłopotów. Prace wysokościowe, to zajęcie nie dla każdego, poza tym wymagają użycia specjalistycznego sprzętu, którym – co zrozumiałe – nie każdy dysponuje. Nie obędzie się także bez umiejętności i dużej sprawności fizycznej. Dla nas z pewnością żadne zlecenie nie będzie problemem, co najwyżej wyzwaniem, którego realizacji z ochotą się podejmiemy.

Można nam powierzyć montaż banerów, napisów, girland, kompozycji i innych elementów dekoracyjnych. Siłą sprawczą, wpływającą na powodzenie każdego zadania jest doświadczona ekipa pracowników, wchodząca w skład firmy Altura. Każde zlecenie jest inne, tak samo jak wymagania Klientów, dlatego stawiamy na indywidualne podejście. Wysłuchujemy wskazówek i sugestii zleceniodawców, aby jak najlepiej wykonać wszystkie czynności. Dzięki temu mamy na koncie liczne realizacje montażu dekoracji w Gorzowie i Szczecinie co potwierdza grono zadowolonych usługobiorców. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami montażu, zachęcamy do kontaktu.