Roboty na wysokościach  – montaż siatek przeciw ptakom

Prace na wysokościach to trudne zajęcie, do którego nie można podejść z marszu. Konieczne jest zawodowe przygotowanie, bowiem jego brak może mieć przykre konsekwencje. Dobrze o tym wiemy, dlatego team pracowników firmy Altura przeszedł szkolenia wysokościowe w systemie IRATA oraz niezbędne badania, zezwalające na pracę na wysokościach. Profesjonalne kwalifikacje i kompetentne podejście do działań to podstawowa zasada, której trzymamy się od początku. Równie dużą wagę przywiązujemy do kontaktów z Klientami, ponieważ to dzięki Wam możemy robić to, co jest naszą pasją.

Lista naszych usług jest szeroka, wszystkie jednak mają wspólny mianownik – są to prace na wysokościach. Jednym z oferowanych przez nas działań jest montaż siatek przeciw ptakom w Szczecinie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Słowem wyjaśnienia – siatki takie wytworzone są z polietylenu, charakteryzują się więc odpornością na czynniki atmosferyczne i mogą mieć oczka różnej gęstości, w zależności od potrzeb. Nadają się do ochraniania dużych powierzchni, także o nieforemnym kształcie. Ich zadaniem jest ochrona obiektów przed ptactwem.

Skuteczne zabezpieczenie przeciw ptakom

Wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę, że zarówno gołębie, jak i inne gatunki ptaków potrafią uprzykrzyć życie. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że ptaki mogą przenosić wiele chorób, a w ich odchodach znajdują się groźne wirusy. Oprócz tego najbardziej naocznym problemem są trudne do usunięcia zabrudzenia. Dlatego coraz częściej decydujemy się przeciwdziałać gromadzeniu się ptactwa na budynkach i innych obiektach.

Samodzielny montaż siatek przeciw ptakom jest trudny do zrealizowania, szczególnie uciążliwe może być zabezpieczenie wielkich powierzchni, ale właśnie od tego jesteśmy my! Przy użyciu technik linowych, możemy z powodzeniem zabezpieczyć trudno dostępne miejsca, które często staja się ulubionym ‘miejscem spotkań’ skrzydlatych stworzeń. Przyjmujemy trudne zlecenia, które stają się dla nas wyzwaniem. Siatka rozpięta w odpowiednim miejscu pozwoli ochronić elewacje, otwory kominowe, tablice reklamowe, balkony, parapety, wnęki, itp. Istotny jest staranne rozplanowanie prac montażowych, aby siatka w jak największym stopniu pełniła swoją funkcję i jednocześnie harmonizowała z estetyką budynku.

Montaż siatek przeciw ptakom w Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie, a także w całym woj. lubuskim oraz zachodniopomorskim dedykujemy spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym, instytucjom, firmom oraz osobom indywidualnym. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają dość towarzystwa uciążliwych ptasich gości.

Kolce przeciw ptakom – montaż na dowolnych obiektach

Widok ptaków cieszy oko, ale otoczenie „ozdobione” ich odchodami, stanowi widok raczej odpychający. Niestety gołębie nie są już tak płochliwe jak kiedyś, oswoiły się i przyzwyczaiły do obecności człowieka. Siadają uparcie na parapetach, balkonach i gzymsie. Efektem są paskudne, a co więcej także szkodliwe zabrudzenia, bowiem w ptasich odchodach znajdują się wirusy. Lekarstwem może być zainstalowanie specjalnych kolców przeciw ptakom. W Gorzowie Wlkp. montażem wspomnianych kolców zajmuje się firma Altura, która swoją działalność prowadzi od 2012 roku. Dokładamy starań, aby wszystkie zadania wykonane były solidnie i terminowo. W przypadku montaży bardzo ważna jest dokładność, aby mocowania wytrzymały próbę czasu.

Nasze usługi to szeroko pojęte prace wysokościowe, zajmujemy się myciem, montażami i wycinką. I trzeba Wam wiedzieć, że w każdej dziedzinie dajemy z siebie wszystko. W przypadku kolców przeciw ptakom, trudność polega na tym, że ich montaż należy wykonać w miejscach trudno dostępnych dla człowieka, które natomiast są ulubionymi miejscówkami gołębi i innych skrzydlatych stworzeń. Jednak dla nas nie ma zleceń nie do wykonania. Dzięki uprawnieniom pracy na wysokościach i wykorzystaniu technik alpinizmu przemysłowego zrealizujemy każdy montaż. Dachy, gzymsy i inne części budynku – dostaniemy się wszędzie gdzie będzie trzeba. Dzięki nam ptaki nie będą uprzykrzać życia mieszkańcom Gorzowa Wielkopolskiego oraz Szczecina i okolic.