Czyszczenie rynien w Gorzowie, Szczecinie i okolicy

Czyszczenie rynien to zadanie, do którego z reguły nie podchodzi się z przyjemnością, ponieważ wymaga sporego nakładu czasu i energii, zwłaszcza jeśli nie posiada się odpowiedniego oprzyrządowania i wprawy. W przypadku, gdy przeprowadza się je z poziomu gruntu, np. szczotką na trzonku teleskopowym, nie można być pewnym, że zostało wykonane należycie. Brak widoczności, sprawia, że działa się trochę po omacku. Poza tym wykorzystanie takiej metody może dotyczyć tylko niskich budynków mieszkalnych. Natomiast w sytuacji wysokich bloków sprawa nie jest już taka prosta. Konieczne jest wejście na dach, co może przysparzać trudności i być ryzykowne. Jednakże regularne czyszczenie rynien jest koniecznością, jak więc temu zaradzić? Rozwiązanie jest proste, najlepiej skorzystać z usług firmy Altura.

W systemach rynnowych gromadzą się głównie liście i kawałki gałązek, które uniemożliwiają prawidłowy odpływ wody z dachu. Ta przelewa się przez rynny, spływa na elewację, zawilgacając budynek i tworząc brudne zacieki. Co więcej woda może dostać się także do pomieszczeń, a usuwanie skutków zaniedbań może być kosztowne i powodować niemało stresów. W związku z tym, warto w porę zadbać o ich drożność, aby dobrze pełniły swoje zadanie.

Usługa mycia rynien dla wszystkich zainteresowanych

W wykazie usług naszej firmy jest czyszczenie rynien, które wykonujemy na terenie woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego. W naszej pracy wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, które sprawia że nieustannie się rozwijamy. Posługujemy się technikami alpinistycznym, dzięki czemu możemy pracować na dowolnych wysokościach. Przywiązujemy dużą wagę do zasad BHP, ponieważ roboty na wysokościach wymagają szczególnej ostrożności. Każdy z członków naszej ekipy posiada uprawnienia i badania wysokościowe, przeszedł odpowiednie szkolenia i cechuje się wymaganymi w tej pracy umiejętnościami. Każde zlecenie traktujemy jednostkowo, ale każde jest dla nas tak samo ważne. Wszystkie powierzone nam zadania czyszczenia rynien wykonujemy zawodowo.

Naszym narzędziem pracy w tym przypadku, jest myjka ciśnieniowo wodna. Klienci dużą wagę przykładają do terminowości i szybkiego przebiegu prac, co jest w obecnych czasach rzeczą priorytetową. Mycie ciśnieniowe w znacznym stopniu ułatwia nam spełnienie tych wymagań. Urządzenie jakie wykorzystujemy wielokrotnie zwiększa ciśnienie wody, która jest doprowadzania do dyszy przez przewód podłączony do myjki. Wszelkie nieczystości z rynny są w błyskawicznym tempie usuwane. Co ważne metoda ta jest w takim samym stopniu skuteczna i bezpieczna, co przy czyszczeniu rynien jest bardzo istotne, bowiem wszelki uszkodzenia mogą niekorzystnie wpłynąć prawidłowe funkcjonowanie systemu rynnowego. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.