Mycie dachów myjką ciśnieniową wodną

Dach jako zwieńczenie budynku, stanowi schronienie dla osób, zwierząt i rzeczy, sam jest wystawiony na bezpośrednie działanie szkodliwych czynników. Opady deszczu i śniegu, sadza, kurz, pył, odchody ptaków, to główne przyczyny zabrudzeń. Jeśli nie zadbamy o jego czyszczenie, nie tylko będzie straszył swoim wyglądem, ale stopniowo zacznie ulegać zniszczeniu. Konsekwencją może być przeciekanie dachu, co będzie szkodliwe dla całego budynku. Mycie dachu może być problemowe, ponieważ dotyczy prac na wysokościach, a te jak wiadomo mogą być niebezpieczne. Zważywszy na to, warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Firma Altura w swojej szerokiej ofercie posiada mycie dachów myjką ciśnieniową wodną. Każde zlecenie jest inne, a koszt wykonania usługi ustalany jest po zapoznaniu się ze szczegółami – stanem dachu, jego rodzajem oraz oczekiwaniami Klienta. Wykorzystanie metody hydrodynamicznej, pozwala na wysoką skuteczność. Woda wyrzucana pod wysokim ciśnieniem, rozbija brud i ułatwia jego usunięcie, nawet jeśli jest utrwalony. Czyszczenie dachu to zadanie wymagające sprawności fizycznej i dysponowania odpowiednim sprzętem. Zlecenia realizujemy zwykle z wykorzystaniem dostępu linowego, jednakże na wyposażeniu firmy znajdują się także rusztowania i podnośnik koszowy. Zawsze wybieramy optymalne rozwiązanie, które umożliwi szybkie i efektywne wykonanie usługi, po możliwie najniższych kosztach.

Czyszczenie dachów w województwie lubuskim i zachodniopomorskim

Nie ma dla nas znaczenia, czy dach który mamy umyć jest płaski czy skośny i na jakiej wysokości się znajduje. Podczas trwania działalności realizowaliśmy zlecenia różnego typu, więc bez obaw można nam powierzać najtrudniejsze zadania. Ciśnieniowe mycie dachu, ma tę cenną właściwość, że umożliwia wyczyszczenie wszystkich trudno dostępnych zakamarków, więc można tu mówić o dużej skuteczności. Istotny jest również fakt, że dzięki tej metodzie możemy powierzone nam zadania wykonać w bardzo krótkim czasie, co jest z korzyścią dla każdej ze stron.

Czyszczenie dachu można nam zlecić na terenie Gorzowa oraz Szczecina i okolic. Prace wysokościowe, to nie tylko nasz zawód, to także nasza pasja. A jeśli robi się to co się lubi, to robi się to na 100 %. Takie podejście przekłada się na wysoki poziom usług i przynosi najlepsze efekty. Nasza oferta adresowana jest do właścicieli domków jednorodzinnych, firm, zakładów… do wszystkich, którzy mają problem z umyciem dachu i szukają fachowej pomocy. Na stronie znajdują się galerie zdjęć z naszych wcześniejszych realizacji, gdzie można „podejrzeć” nasze działania. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.