Czyszczenie elewacji w Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie

Firma Altura działa na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina i całym terenie woj. lubuskiego oraz zachodniopomorskiego. Zajmujemy się pracami wysokościowymi różnego typu, a jedną z oferowanych przez nas usług jest mycie elewacji. Zewnętrzna strona budynku nieustannie narażona jest na działanie szkodliwych czynników. W konsekwencji ulega zabrudzeniu, a wilgoć dodatkowo sprzyja rozwojowi mikroorganizmów, takich jak grzyby, glony czy mech, tworząc nieestetyczny nalot. Nie usunięte w porę zanieczyszczenia mogę doprowadzić do odpryskiwania i łuszczenia się tynku, co przysporzy nam znacznie więcej kłopotu. Dlatego zdecydowanie rozsądniejszym podejściem do sprawy będzie zapobieżenie takim perspektywom i zadbanie o elewację zawczasu. Najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie jej umycia profesjonalistom, którzy posiadają odpowiednie sprzęty i przygotowanie.

Myciem elewacji zajmujemy się od dawna, dlatego atutem o którym warto wspomnieć jest nasze doświadczenie i praktyka. Pracujemy z wykorzystaniem technik linowych, posiadamy szkolenia wysokościowe w systemie IRATA i aktualne badania. Mierzymy wysoko, dlatego stawiamy na zawodowe podejście, które zapewni nam bezpieczeństwo, a Klientom pewność dobrze wykonanych zleceń. Alpinizm przemysłowy umożliwia nam pracę na budynkach o różnej wysokości, począwszy od zwykłych bloków mieszkalnych, po wieżowce i drapacze chmur. Podejmujemy się mycia zarówno elewacji otynkowanych, jak i szklanych.

Mycie myjką wysokociśnieniową wodną – woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Niezastąpionym narzędziem do czyszczenia elewacji jest myjka ciśnieniowa wodna, którą z powodzeniem wykorzystujemy przy realizacji zleceń. W zależności od stopnia i rodzaju zabrudzenia oraz typu powierzchni posługujemy się samą wodą lub stosujemy dodatkowe środki czyszczące i grzybobójcze, które ze względu na skład, trzeba użytkować z umiarem i zgodnie z zaleceniami producenta. Na zakończenie konieczne jest ich spłukanie czystą wodą, aby nie oddziaływały na powierzchnię, dłużej niż to potrzebne. W związku z powyższym przed przystąpieniem do prac robimy oględziny ścian, dobierając odpowiednie preparaty. Dodatkowo dostosowujemy siłę ciśnienia i rodzaj strumienia, aby nie uszkodzić mytej powierzchni.

W pracach wysokościowych niezwykle ważna jest właściwa asekuracja, która zapewnia bezpieczny przebieg prac. Oprócz ścisłego przestrzegania zasad BHP, posiadamy ubezpieczenie OC, które chroni Zleceniodawców w przypadku powstania nieprzewidzianych szkód. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i oczekiwania naszych Klientów, dlatego cieszymy się rosnącym zaufaniem, jakim nas obdarzacie. Niezmiernie nas cieszy, kiedy polecacie nasze usługi innym. Ofertę czyszczenia elewacji kierujemy do osób prywatnych, firm, wspólnot mieszkaniowych, itp. Jeśli chcą Państwo zasięgnąć informacji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.