Wysokościowe mycie okien w Gorzowie Wlkp. oraz Szczecinie

Jeśli trafili Państwo na naszą stronę, w trakcie poszukiwań firmy, która podejmie się wysokościowego mycia okien, to Wasze poszukiwania możecie uznać za zakończone. W branży działamy od 2012 roku, wykonując przez ten czas liczne zlecenia o różnym stopniu trudności. Firma Altura to szeroko rozumiane prace na wysokości, w tym również profesjonalne mycie przeszkleń dowolnego typu. Posiadamy więc cenne doświadczenie, które okazuje się być największym atutem. Ponadto załogę firmy tworzą kompetentne osoby, posiadające odpowiednie przygotowanie i kwalifikacje. Specjalizujemy się w alpinizmie przemysłowym i przeszliśmy szkolenia w systemie IRATA, przestrzegając najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dlaczego techniki alpinistyczne? Po pierwsze dlatego, że jest to nasza pasja, a skoro zrodziła się możliwość połączenia pasji z zawodem, to nie mogliśmy przepuścić takiej okazji. A skoro praca nie jest tylko przykrym obowiązkiem, jej efekty są dużo lepsze. Po drugie, nie wszędzie istnieje możliwość skorzystania z podnośnika, a rozstawianie rusztowań jest czaso i pracochłonne. Po trzecie możemy dostać się do wszystkich trudno dostępnych miejsc, co daje pewność kompleksowego i precyzyjnego umycia całej powierzchni.

Ciśnieniowe czyszczenie powierzchni szklanych i oszkleń

Do mycia okien wykorzystujemy myjkę ciśnieniowo wodną, co daje doskonałe rezultaty. Do urządzenia podłączony jest wąż zakończony specjalną dyszą, przez którą wytryskuje woda pod dużym ciśnieniem. Tym sposobem zalegający brud, z łatwością jest zmywany ze szklanych powierzchni. W związku z tym podejmiemy się każdego zlecenia, usuwając zabrudzenia poremontowe, nawarstwione i utrwalone. Mycie wysokociśnieniowe może być przeprowadzone bez użycia detergentów, jednakże w razie potrzeby możemy posłużyć się dodatkowymi środkami czyszczącymi.

Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na indywidualne podejście. Każde zlecenie jest inne, trudno więc ustalić ogólne zasady i jeden cennik. Warunki współpracy uzależnione są od wielu czynników, min. od rodzaju przeszklenia, jego umiejscowienia, stopnia zabrudzenia czy wielkości powierzchni. Myjemy okna, zabudowy balkonów, elewacje, itp. czyli wszelkie oszklenia znajdujące się na wysokościach. Naszą usługę mycia okien i oszkleń wykonujemy w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i na terenie całego woj. lubuskiego a także zachodniopomorskiego. Zapraszamy!