montaż konstrukcji stalowych lubuskie

Montaż konstrukcji stalowych Gorzów Wielkopolski

Prace wysokościowe w Gorzowie i Szczecinie realizowane przez naszą firmę obejmują m.in. montaż konstrukcji wszelkiego typu. Mamy możliwość pracy na dowolnej wysokości, ponieważ w naszych działaniach stosujemy techniki linowe. Zatrudnieni u nas alpiniści przemysłowi dysponują odpowiednimi uprawnieniami, a przez lata pracy zdobyli cenne doświadczenie, dzięki czemu są w stanie sprostać najbardziej zaawansowanym zleceniom. Przy mniejszych wysokościach i tam gdzie jest to możliwe, wykorzystujemy podnośniki koszowe lub rusztowania, które znajdują się na wyposażeniu firmy. Zespół pracowników posiada aktualne badania wysokościowe i przebyte szkolenia. Wszelkie działania prowadzone są rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem.

W pracy wykorzystujemy specjalistyczny i przetestowany sprzęt, który w dużym stopniu decyduje o jakości i terminowości wykonanych prac. Nie działamy pochopnie i przed przystąpieniem do powierzonych nam czynności montażowych, zbieramy potrzebne informacje. Do zadań przygotowawczych należy zapoznanie się z dokumentami technicznymi, rozmowa i wysłuchanie wytycznych zleceniodawcy, wykonanie oględzin obszaru prac i rozplanowanie kolejnych etapów. Takie podejście pozwala uniknąć kłopotów w trakcie realizacji usługi i zakończyć ją w ustalonym czasie.

Prace montażowe na wysokościach – Lubuskie i okolice

Montaż konstrukcji to pojęcie dość szerokie i obejmuje obiekty różnego typu. Zajmujemy się np. instalacją drabin ewakuacyjnych, stelaży pod napisy reklamowe, instalacji odgromowych, itp. Mamy długą listę wykonanych montaży na wysokościach w Gorzowie i Szczecinie oraz całym województwie lubuskim i zachodniopomorskim, a dotychczasowi Klienci polecają nasze usługi innym, a to z pewnością najlepsza reklama. Przez cały okres działalności inwestowaliśmy w rozwój firmy, dzięki czemu obecnie dysponujemy specjalistycznymi narzędziami i sprzętem, który jest niezbędny przy przeprowadzaniu prac instalacyjnych. Wszystko to sprawia, że wykonane przez nas montaże konstrukcji charakteryzują się trwałością i stabilnością.

Kim są adresaci naszych usług? Tak naprawdę zgłosić się do nas może każdy, kto potrzebuje pomocy przy pracach na mniejszej i większej wysokości. Zapraszamy do kontaktu i współpracy firmy, instytucje, wspólnoty mieszkaniowe oraz osoby prywatne. Polecamy się do usług i czekamy na Państwa!