zwyżka wynajem

Masz do wykonania jakieś zadanie specjalne na wysokości? Stawiasz lub remontujesz halę czy magazyn, potrzebujesz powiesić wielkoformatową reklamę, wyczyścić dach? Altura Prace Wysokościowe melduje się do usług. Proponujemy wynajem podnośników koszowych i nożycowych lub realizację zadania na wysokości z użyciem zwyżki. Wynajem sprzętu oraz usługi podnośnikiem oferujemy w Gorzowie Wielkopolskim i w całym województwie lubuskim.

Dysponujemy własnym sprzętem (podnośniki koszowe i nożycowe), dlatego wynajem i usługi świadczymy szybko, sprawnie i elastycznie. Skontaktuj się z nami, napisz lub zadzwoń wycenimy usługę i dogramy szczegóły współpracy. Działamy w tej branży od 2012 roku – możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie.

Wynajem podnośnika koszowego w Lubuskiem

Zwyżki, podnośniki koszowe to intuicyjny w obsłudze, ale profesjonalny sprzęt, który sprawdza się podczas prac na wysokości, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Ne te hydrauliczne urządzenia składają się w wysięgniki i podesty ruchome (o kącie skrętu i ładowności zależnych od modelu), które pozwalają przemieszczać ludzi i materiały oraz sprzęt na dużą wysokość i z poziomu podestu wykonywać różne prace – w wielu sytuacjach wynajem podnośników koszowych może zastąpić budowanie rusztowania, a więc tym samym przyspieszyć realizację zadania.

Wyróżnikiem naszej oferty są nowoczesne podnośniki koszowe, zwyżki o wysokości roboczej aż 25 m, a zarazem o niedużej szerokości (1 m) i poruszające się na gąsienicach – niestraszne są ograniczenia przestrzeni czy trudne ukształtowanie terenu. Sprawdzają się idealnie – wysięgnik „łamie” się i skręca, dostarczając podest, a z nim materiały i ludzi, precyzyjnie w potrzebne miejsce.

Wynajem podnośników nożycowych w Lubuskiem

Jeśli potrzebna jest Ci tylko spora wysokość robocza, sprawne poruszanie się w pionie, w górę i dół, proponujemy także wynajem podestów ruchomych nożycowych. Podnośnik nożycowy zamiast ruchomego, skręcanego wysięgnika ma nożyce, które rozwijają się i zwijają, podnoszą podest w górę i opuszczając go w dół.

Podnośniki nożycowe również sprawdzają się zarówno w terenie, jak i w budynkach, natomiast (w stosunku do zwyżek koszowych) ich podesty zwykle mają większe dopuszczalne maksymalne obciążenie: może na nich pracować więcej ludzi, ale też da się przetransportować więcej materiału naraz. Wysokość robocza podnośnika nożycowego to nawet kilkanaście metrów.

Podnośniki nożycowe genialnie wspierają wszelkie prace budowlano-montażowe.

Działamy w:

Wynajem zwyżki – czy potrzebujesz ludzi do jej obsługi?

Do obsługi podnośników koszowych lub nożycowych potrzebujesz ludzi z uprawnieniami. Operator podestów ruchomych powinien odbyć kurs obsługi tych urządzeń z kategorii IP, zatwierdzany przez Urząd Dozoru Technicznego, i naturalnie dysponować prawem jazdy kategorii B lub C.

Zwyżki koszowe czy nożycowe to natomiast dość proste, intuicyjne urządzenia, a nasz pracownik objaśni działanie i funkcje i poinstruuje, o czym trzeba pamiętać. Bardzo ważne są parametry sprzętu, w tym zwłaszcza dopuszczalne obciążenie podestu. Jeśli potrzebujesz podnośnika do pracy z ciężkimi materiałami, to skontaktuj się z nami, a podpowiemy, czy pod kątem ich wagi i typu to rozwiązanie się sprawdzi i ewentualnie zaproponujemy inne.

wynajem podnośnika koszowego

Usługi podnośnikiem koszowym/nożycowym lub metodą alpinistyczną

Prace na wysokości, w tym usługi podnośnikiem, zlecisz też naszej ekipie – polecamy naszą wiedzę i doświadczenie. Wykonamy dla Ciebie zadanie, więc oszczędzisz czas i energię oraz nie będziesz przejmować się bezpieczeństwem swoim czy swoich pracowników i kwestią posiadanych (lub nie) uprawnień.

Wyróżnia nas profesjonalne podejście, pomysłowość i ogromny bagaż doświadczeń w pracy na wysokościach – nie boimy się zadań specjalnych. Jesteśmy też specjalistami od prac wysokościowych metodą alpinistyczną. W wielu sytuacjach wynajem podnośnika nie jest jedynym słusznym rozwiązaniem, wystarczy nasza ekipa oraz ich sprzęt, kwalifikacje i doświadczenie.

W skład naszej oferty wchodzi m.in

Podobnie jak wynajem urządzeń, tak i usługi podnośnikami (i metodą alpinistyczną) świadczymy głównie na terenie województwa lubuskiego. Skontaktuj się z nami, a doradzimy dobór metody i sprzętu, ustalimy zakres i termin prac, a dalej dostarczymy podnośnik albo wykonamy zadanie. W trosce o Państwa bezpieczeństwo trzymamy się kilku podstawowych zasad, ale także jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb czy oczekiwań naszych Klientów.

Kiedy sprawdza się wynajem podnośników koszowych?

  • W terenie i we wnętrzu budynku. Zwyżka koszowa jest relatywnie wąska: bez problemu przejedzie przez bramę czy drzwi. Elementy jezdne są też dobrze zabezpieczone, więc nie ma obawy o zniszczenie podłoża. Dzięki ruchomemu, skrętnemu wysięgnikowi spokojnie ominiesz przeszkody i umieścisz podest na najlepszym do wykonania danej pracy miejscu, modyfikując jego położenie.
  • W pracach budowlano-remontowych. Podesty ruchome konstruuje się z myślą o transportowaniu różnorodnych materiałów – zwykle łącznie z obsługą podnośnik może unieść kilkaset kilogramów. A sprawny operator podnośnika zapewni budowlańcom czy monterom najdogodniejsze oraz najbezpieczniejsze warunki pracy, umieszczając podest precyzyjnie w potrzebnym miejscu.
  • W pracach renowacyjnych bądź konserwatorskich. Gumowe nakładki na elementy jezdne podnośnika koszowego i relatywnie niska waga urządzenia sprawiają, że maszyna nie niszczy starych czy zabytkowych posadzek. Idealnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach, ułatwia czyszczenie i renowację takich elementów jak gzymsy, żyrandole, sklepienia, okna czy witraże.
  • Przy wycince drzew i pracy na elewacji. Zwyżka koszowa na gąsienicach bez problemu radzi sobie także w trudniejszym terenie, w parkach i sadach czy zagajnikach: znacznie ułatwia podcinanie gałęzi czy wycinkę drzew, ale także likwidowanie gniazd i rojów. Bardzo sprawnie operuje się nią również tuż przy budynku, podczas czyszczenia i malowania elewacji wysokich obiektów i mycia okien czy przeszkleń.
  • Przy wieszaniu wielkoformatowych ogłoszeń i malowaniu murali. Podnośnikiem koszowym operuje się precyzyjnie i sprawnie, dlatego chętnie z niego korzystają twórcy murali oraz osoby zajmujące się wieszaniem ogłoszeń wielkoformatowych na billboardach. Ułatwia też wiele zadań podczas montażu scen czy scenografii przy przygotowywaniu koncertów i innych eventów.
podnośnik koszowy wynajem lubuskie

Profesjonalne prace wysokościowe

Zdobądź z nami szczyt!

Zadzwoń: +48 798 366 638 | Napisz: altura.gorzow@gmail.com

Kiedy sprawdzi się podnośnik nożycowy?

  • W pracach budowlano-montażowych. Większe dopuszczalne obciążenie, specjalne uchwyty do rur czy płyt, a także gniazdko elektryczne w koszu czy też dodatkowa lampka punktowa sprawiają, że zwyżki nożycowe sprawdzają się we wszelkich pracach budowlanych, montażowych i serwisowych np. podczas instalacji czy serwisowania klimatyzacji bądź wentylacji.
  • W obsłudze magazynów i składów. Podnośniki nożycowe ułatwiają także ręczną obsługę gniazd i regałów w magazynach, składach. Szybka praca w górę i dół usprawnia załadunek i rozładunek paczek czy materiałów. Wygodny, dość szeroki i często wysuwany podest, a także spore maksymalne obciążenie to te cechy, które w wielu sytuacjach pozwalają na więcej niż wózek widłowy.
  • Podczas montażu kamer, innych systemów zabezpieczeń. Dodatkowe elementy wyposażenia podestu ruchomego i sporo przestrzeni do pracy tworzą wygodne warunki do zadań, których realizacja trwa nieco dłużej – takich jak montaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych czy zabezpieczeń. Instalator zabierze ze sobą na miejsce montażu niezbędne materiały i narzędzia.

Wypożyczalnia podnośników w Gorzowie Wielkopolskim

Wynajmujemy podnośniki koszowe i nożycowe oraz świadczymy usługi z ich użyciem na terenie całego województwa lubuskiego. Dostarczamy sprzęt i szkolimy z jego obsługi lub dojeżdżamy na miejsce zleconego zadania. Zakres pracy i wszystkie kwestie związane z wynajmem sprzętu ustalamy zawsze indywidualnie. Nie pośredniczymy w wypożyczaniu sprzętu, a nim dysponujemy, dzięki czemu działamy szybko i elastycznie, krótko- i długoterminowo. Zapraszamy do współpracy!