mycie dachów gorzów wielkopolski

Mycie dachów myjką ciśnieniową wodną Gorzów Wielkopolski

Dach jako zwieńczenie budynku, stanowi schronienie dla osób, zwierząt i rzeczy, sam jest wystawiony na bezpośrednie działanie szkodliwych czynników. Opady deszczu i śniegu, sadza, kurz, pył, odchody ptaków, to główne przyczyny zabrudzeń. Jeśli nie zadbamy o jego czyszczenie, nie tylko będzie straszył swoim wyglądem, ale stopniowo zacznie ulegać zniszczeniu. Konsekwencją może być przeciekanie dachu, co będzie szkodliwe dla całego budynku. Mycie dachu może być problemowe, ponieważ dotyczy prac na wysokościach, a te jak wiadomo mogą być niebezpieczne. Zważywszy na to, warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Firma Altura w swojej szerokiej ofercie posiada mycie dachów myjką ciśnieniową wodną. Każde zlecenie jest inne, a koszt wykonania usługi ustalany jest po zapoznaniu się ze szczegółami – stanem dachu, jego rodzajem oraz oczekiwaniami Klienta. Wykorzystanie metody hydrodynamicznej, pozwala na wysoką skuteczność. Woda wyrzucana pod wysokim ciśnieniem, rozbija brud i ułatwia jego usunięcie, nawet jeśli jest utrwalony. Czyszczenie dachu to zadanie wymagające sprawności fizycznej i dysponowania odpowiednim sprzętem. Zlecenia realizujemy zwykle z wykorzystaniem dostępu linowego, jednakże na wyposażeniu firmy znajdują się także rusztowania i podnośnik koszowy. Zawsze wybieramy optymalne rozwiązanie, które umożliwi szybkie i efektywne wykonanie usługi, po możliwie najniższych kosztach.

Czyszczenie dachów w województwie lubuskim

Nie ma dla nas znaczenia, czy dach który mamy umyć jest płaski czy skośny i na jakiej wysokości się znajduje. Podczas trwania działalności realizowaliśmy zlecenia różnego typu, więc bez obaw można nam powierzać najtrudniejsze zadania. Ciśnieniowe mycie dachu, ma tę cenną właściwość, że umożliwia wyczyszczenie wszystkich trudno dostępnych zakamarków, więc można tu mówić o dużej skuteczności. Istotny jest również fakt, że dzięki tej metodzie możemy powierzone nam zadania wykonać w bardzo krótkim czasie, co jest z korzyścią dla każdej ze stron.

Czyszczenie dachu można nam zlecić na terenie Gorzowa oraz Szczecina i okolic. Prace wysokościowe, to nie tylko nasz zawód, to także nasza pasja. A jeśli robi się to co się lubi, to robi się to na 100 %. Takie podejście przekłada się na wysoki poziom usług i przynosi najlepsze efekty. Nasza oferta adresowana jest do właścicieli domków jednorodzinnych, firm, zakładów… do wszystkich, którzy mają problem z umyciem dachu i szukają fachowej pomocy. Na stronie znajdują się galerie zdjęć z naszych wcześniejszych realizacji, gdzie można „podejrzeć” nasze działania. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Czyszczenie rynien w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy

Czyszczenie rynien to zadanie, do którego z reguły nie podchodzi się z przyjemnością, ponieważ wymaga sporego nakładu czasu i energii, zwłaszcza jeśli nie posiada się odpowiedniego oprzyrządowania i wprawy. W przypadku, gdy przeprowadza się je z poziomu gruntu, np. szczotką na trzonku teleskopowym, nie można być pewnym, że zostało wykonane należycie. Brak widoczności, sprawia, że działa się trochę po omacku. Poza tym wykorzystanie takiej metody może dotyczyć tylko niskich budynków mieszkalnych. Natomiast w sytuacji wysokich bloków sprawa nie jest już taka prosta. Konieczne jest wejście na dach, co może przysparzać trudności i być ryzykowne. Jednakże regularne czyszczenie rynien jest koniecznością, jak więc temu zaradzić? Rozwiązanie jest proste, najlepiej skorzystać z usług firmy Altura.

czyszczenie dachów gorzów wielkopolski

W systemach rynnowych gromadzą się głównie liście i kawałki gałązek, które uniemożliwiają prawidłowy odpływ wody z dachu. Ta przelewa się przez rynny, spływa na elewację, zawilgacając budynek i tworząc brudne zacieki. Co więcej woda może dostać się także do pomieszczeń, a usuwanie skutków zaniedbań może być kosztowne i powodować niemało stresów. W związku z tym, warto w porę zadbać o ich drożność, aby dobrze pełniły swoje zadanie.

Usługa mycia rynien dla wszystkich zainteresowanych

W wykazie usług naszej firmy jest czyszczenie rynien, które wykonujemy na terenie woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego. W naszej pracy wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, które sprawia że nieustannie się rozwijamy. Posługujemy się technikami alpinistycznym, dzięki czemu możemy pracować na dowolnych wysokościach. Przywiązujemy dużą wagę do zasad BHP, ponieważ roboty na wysokościach wymagają szczególnej ostrożności. Każdy z członków naszej ekipy posiada uprawnienia i badania wysokościowe, przeszedł odpowiednie szkolenia i cechuje się wymaganymi w tej pracy umiejętnościami. Każde zlecenie traktujemy jednostkowo, ale każde jest dla nas tak samo ważne. Wszystkie powierzone nam zadania czyszczenia rynien wykonujemy zawodowo.

Naszym narzędziem pracy w tym przypadku, jest myjka ciśnieniowo wodna. Klienci dużą wagę przykładają do terminowości i szybkiego przebiegu prac, co jest w obecnych czasach rzeczą priorytetową. Mycie ciśnieniowe w znacznym stopniu ułatwia nam spełnienie tych wymagań. Urządzenie jakie wykorzystujemy wielokrotnie zwiększa ciśnienie wody, która jest doprowadzania do dyszy przez przewód podłączony do myjki. Wszelkie nieczystości z rynny są w błyskawicznym tempie usuwane. Co ważne metoda ta jest w takim samym stopniu skuteczna i bezpieczna, co przy czyszczeniu rynien jest bardzo istotne, bowiem wszelki uszkodzenia mogą niekorzystnie wpłynąć prawidłowe funkcjonowanie systemu rynnowego. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.