wycinka drzew gorzów lubuskie

Alpinistyczna wycinka drzew Gorzów Wielkopolski

Alpinistyczna wycinka drzew jest praktykowana wszędzie tam, gdzie usunięcie ich w jakikolwiek inny sposób jest w zasadzie zupełnie niemożliwe, czy to ze względów bezpieczeństwa, czy komfortu pracy. Podobnie duży problem jest z przycinaniem gałęzi na wysokościach oraz w miejscach niebezpiecznych i trudnodostępnych. Szczególnie bez użycia wyspecjalizowanego sprzętu.

W naszej firmie Altura prace wysokościowe zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców po ukończeniu kursów, którzy wykonają to zadanie szybko, bezpiecznie i w pełni profesjonalnie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i zaawansowanymi elektronarzędziami, dzięki którym możemy zachować estetyczny rezultat przy zminimalizowaniu czasu pracy. Zapraszamy do współpracy!

Jakie zalety ma alpinistyczna wycinka drzew?

Alpinistyczna wycinka drzew jest wykorzystywana przede wszystkim w trudnodostępnych miejscach, do których nie da się dotrzeć w żaden inny sposób. Praca przebiega wieloetapowo i stanowi jedną z najbardziej wymagających ze względu na dużą liczbę zagrożeń oraz dyskomfort spowodowany brakiem możliwości przyjęcia dogodnej pozycji podczas pracy.

Wycinka drzew metodą alpinistyczną polega na zastosowaniu specjalnych uprzęży, dzięki którym w przeciwieństwie do podnośników nie jest wymagana wolna przestrzeń wokół drzewa. Stosując specjalne liny, nasi operatorzy mogą dotrzeć w zasadzie wszędzie – również na najwyższe drzewa trudne w obróbce. Proces ten wymaga jednak ogromnej wiedzy i sprawności, dlatego nasi specjaliści są certyfikowani, mają wszelkie prawnie wymagane uprawnienia, jak i niezrównany poziom wiedzy. Dzięki temu gwarantujemy pracę z zachowaniem:

  • Bezpieczeństwa – profesjonalna wycinka drzew może przebiegać w miejscach ogólnodostępnych, z ruchem pieszych czy samochodowym, gdzie występuje znacznie więcej zagrożeń wynikających z pracy w niekorzystnych warunkach. W pracy stawiamy na BHP – dzięki temu możesz mieć pewność wykonania jej zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami bezpieczeństwa i higieny.
  • Komfortu zleceniodawcy – całą pracę realizujemy samodzielnie, szybko i sprawnie, zawsze w czasie zgodnym z warunkami umowy. Co więcej – każde działanie staramy się dokumentować i przedstawiać wyniki na bieżąco w razie takiej potrzeby. Pielęgnacja drzew za naszą pomocą jest szybsza i efektywniejsza, lecz także bardziej komfortowa dla zlecającego. Ma to duże znaczenie głównie w przypadku wycinki drzew w dużych ilościach.
  • Transparentności – każdą wycinkę drzew realizujemy w pełni legalnie i zgodnie z obowiązującymi zasadami.
podnośnik koszowy wynajem lubuskie

Profesjonalne prace wysokościowe

Zdobądź z nami szczyt!

Zadzwoń: +48 798 366 638 | Napisz: altura.gorzow@gmail.com

Dlaczego obcinanie gałęzi na wysokości warto zlecić właśnie nam?

Proces wycinki drzew realizujemy już od lat. W trakcie długiej obecności na rynku zyskaliśmy ogromną wiedzę praktyczną oraz teoretyczną, a nasi pracownicy uczestniczą w cyklicznych szkoleniach, podnosząc swoje umiejętności w każdym zakresie. Ponadto stale rozbudowujemy i modernizujemy sprzęt, dzięki czemu możemy wyciąć drzewa rosnące w najbardziej niedostępnych miejscach z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa pracy zarówno naszych pracowników, jak i całej architektury dookoła.

Dzięki wycince drzew w trudno dostępnych miejscach można usunąć pojedyncze konary oraz całe drzewa, jak i przeprowadzić inne, równie wymagające prace. W celu uzyskania wiążącej wyceny oraz odpowiedzi na szczegółowe pytania zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie z nich, przekazując przy tym jak najwięcej szczegółów. Wyjaśnimy zawiłości techniczne, a także opiszemy krok po kroku świadczone przez nas usługi.

Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni, staramy się dostosować tryb pracy do zleceniodawcy, a proces wycinania drzew realizować zawsze w ustalonym wcześniej terminie. Oczywiście w razie potrzeb dysponujemy również podnośnikami, dzięki którym możemy wyciąć drzewa, usunąć konary oraz gałęzie w miejscach, do których da się podjechać nieco cięższym sprzętem.

Wycinka drzew – cennik

Zawsze w naszej pracy wykorzystujemy wszystkie zalety technik alpinistycznych – doskonale znamy specyfikę tej pracy i jej wymagania względem ilości miejsca bądź wiedzy naszych pracowników. Dzięki temu możemy przeprowadzić wycinanie pędów zainfekowanych chorobą lub wywołujących jakiekolwiek zagrożenie dla domowników, przechodniów, samochodów czy pobliskiej architektury. Co ważne, nie wiąże się to z ceną znacznie przekraczającą budżet większości osób prywatnych oraz firm. Staramy się ustalać koszty indywidualnie, gwarantując przy tym korzystne warunki współpracy – zawsze zgodne z rynkowymi standardami. Dzięki temu przycinanie drzew jest usługą dostępną dla wszystkich.

Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszych usług, wśród których główną specjalizacją jest wycinka drzew z podnośnika. Cennik, który oferujemy, jest uczciwy i adekwatny do wykonywanych przez nas zadań, a także zawsze szczegółowo omówiony przed przystąpieniem do prac, gdyż nigdy nie narażamy klientów na dodatkowe koszty.