montaże na wysokościach

Profesjonalne usługi montażu na wysokościach Gorzów Wielkopolski

Prace wysokościowe bez odpowiedniego sprzętu i przygotowania są trudne do wykonania. Samodzielne próby przeprowadzenia takich czynności są nieodpowiedzialne i zagrażają zdrowiu i życiu. Nie warto ryzykować, lepiej zdać się na profesjonalistów, którzy niejedno zadanie na wysokości maja już za sobą. Serdecznie polecamy nasze usługi, do których zaliczyć można:

Montaż reklam i dekoracji

Montaż reklam wielkoformatowych, montaż bannerów lub bilbordów na wysokościach, to zadanie dla naszej ekipy. Działania alpinistyczne są naszą codziennością, posiadamy doświadczenie i odpowiedni sprzęt. W zależności od rodzaju reklamy, jej wielkości i miejsca, w którym ma być umieszczona, dobieramy najlepszą metodę. Innych technik trzeba użyć montując ją na budynku, inną na przeznaczonym do tego stelażu. Żadne zlecenie nie jest nam straszne i chętnie podejmiemy wyzwanie.

Zajmujemy się także montażem ozdób świątecznych, okazjonalnych i sezonowych. Przygotowanie eventu, okres bożonarodzeniowy czy wielkanocny, festyn lub inne wydarzenie chcemy zwykle uświetnić przykuwającymi wzrok dekoracjami. Nierzadko projekt wymaga zainstalowania elementów na wysokościach. Zajmujemy się montażem dekoracji różnego rodzaju: figurek, oświetlenia, girland, itp., wykorzystując do tego optymalne techniki. Oferta skierowana jest do galerii handlowych, instytucji, placówek, osób prywatnych. Krótko mówiąc, każdy kto chce udekorować jakąś przestrzeń w woj. zachodniopomorskim lub lubuskim, może skorzystać z naszych usług.

Montaż konstrukcji na wysokościach Lubuskie

Kolejną usługą w naszej starannie przemyślanej ofercie jest montaż konstrukcji różnego typu. Naszym atutem jest praktyka, która pozwala nam pracować w różnych warunkach, także w miejscach trudno dostępnych. Mimo iż w branży działamy już długo, nie popadamy w rutynę, która w pracy na wysokościach może być zgubna. Każde zlecenie poprzedzone jest rozpoznaniem terenu i dobrym przygotowaniem. Dysponujemy sprawdzonym sprzętem wspinaczkowym i asekuracyjnym, co wpływa na nasze bezpieczeństwo, to z kolei pozwala nam w stu procentach się skupić na pracy. Profesjonalne podejście, przekłada się na efektywność i zadowolenie Klientów. Montaż konstrukcji obejmuje m.in.:

  • drabiny ewakuacyjne
  • podesty robocze
  • instalacje odgromowe
  • konstrukcje stalowe
  • kratki elewacyjne
  • uchwyty antenowe
  • balustrady
  • daszki balkonowe

Instalacja siatek i kolców przeciw ptakom

Mimo ciepłych uczuć do żywych stworzeń, nie chcemy aby ptaki brudziły nam szyby i parapety czy budziły w niedzielny poranek. Zdecydowanie wolimy je oglądać w parkach, na trawnikach czy odpoczywające na gałęziach drzew. Siadające na gzymsie, skraju dachu lub balkonie, potrafią nieźle nabałaganić i przysporzyć nam dodatkowej pracy. Rozwiązaniem jest siatka lub kolce przeciw ptakom. Zajmujemy się montażem siatek wielkoformatowych, które zabezpieczają duże powierzchnie. Inną metodą są także kolce umiejscowione w strategicznych miejscach, które skutecznie odstraszają ptactwo. Wykonujemy usługi dla instytucji, wspólnot mieszkaniowych firm i osób indywidualnych.

Bez względu na rodzaj usług, wszystkie prace wysokościowe uskuteczniamy z zachowanie zasad bezpieczeństwa. Nasze realizacje są wysokiej jakości, dzięki czemu cieszą trwałością przez naprawdę długi okres. Ponadto informujemy, że posiadamy ubezpieczenie OC, które stanowi zabezpieczenie, w przypadku nieprzewidzianych okoliczności. Wszystkich z woj. lubuskiego i woj. zachodniopomorskiego zapraszamy do skorzystania z naszej zróżnicowanej oferty.

Odstraszanie ptaków – wybór optymalnego rozwiązania

Lubimy zwierzęta, ale złościmy się kiedy właściciele piesków nie sprzątają po swoich pupilach, a gołębie uparcie siadają na gzymsy, balkony czy parapety i zostawiają po sobie brzydkie ślady. O ile w pierwszym przypadku liczy się dobra wola właścicieli piesków lub zaostrzone przepisy w tej kwestii, to w drugim można samodzielnie sobie poradzić. Odstraszanie ptaków w lubuskim lub inaczej mówiąc zniechęcenie ich do siadania na wyżej wymienione miejsca, może być uzyskane poprzez zastosowanie specjalnych rozwiązań: montaż siatek lub kolców. Samodzielna instalacja raczej nie wchodzi w grę, ponieważ prace takie często wykonywane są w niebezpiecznych warunkach i trzeba posiadać odpowiedni sprzęt oraz uprawnienia.

Tutaj pojawia się nasza rola – osób z firmy Altura, które posiadają certyfikaty potwierdzające przebyte szkolenia w międzynarodowym systemie IRATA, wykorzystującym techniki linowe do celów przemysłowych, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Takie przygotowanie umożliwia nam wykonanie prac na dużych wysokościach, w związku z czym podejmujemy się realizacji najbardziej trudnych zleceń. Odstraszanie ptaków za pomocą siatek, to naprawdę bardzo skuteczna metoda, która jest co raz częściej stosowana ze względu na fakt, iż gołębie stały się mniej płochliwe. Jeśli jesteś mieszkańcem lubuskiego i masz problem z uparcie przylatującymi ptakami, skontaktuj się z nami! Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.

Obszar działania Gorzów Szczecin Zielona Góra Poznań