montaż reklam i banerów

Reklama jest dźwignią handlu, ale tylko wtedy, gdy dotrze do jak największej liczby odbiorców. Aby tak się stało, powinna charakteryzować się odpowiednimi gabarytami i lokalizacją. Banery czy billboardy o dużych rozmiarach najlepiej widoczne są z wysokości i tutaj zaczyna się nasza rola. Do wykonania instalacji obiektu reklamowego na dużych wysokościach trzeba mieć uprawnienia do tego typu pracy, które nasza kadra ma! A to wszystko zasługa szkoleń, badań lekarskich i umiejętności nabytych przez wieloletnie doświadczenie.

Montaż reklam wielkoformatowych Gorzów Wielkopolski – nie ma dla nas zleceń niemożliwych

Instalacja wielkoformatowych plakatów reklamowych nie należy do najłatwiejszych zajęć i bez odpowiednich kwalifikacji stanowi zagrożenie dla zdrowia, a nawet i życia. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu gospodarczego, który zajmuje się montażem reklam. Takie firmy skupiają bowiem zawodowców, którzy z pracami na wysokościach mają do czynienia już od wielu lat, natomiast ich wiedza pozwala im wykonać obowiązki sprawnie i przede wszystkim terminowo – a to ma ogromne znaczenie w kampaniach reklamowych, które muszą być dopięte na ostatni guzik.

Choć montaż banerów o dużym formacie to nie lada wyzwanie, my z chęcią podejmiemy się takiego zlecenia! W firmie Altura nie boimy się trudnych zadań, wręcz przeciwne – to dzięki nim możemy stale podnosić swoje kompetencje, oferując usługi na coraz to lepszym poziomie. Na naszych kartach historii zapisało się już kilkaset prac wykonanych na wysokościach i wielu zadowolonych klientów, którzy nam zaufali.

Montaż reklam Lubuskie – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Każde zlecenie jest inne i wymaga doboru odpowiednich narzędzi i metod. Wybór sposobu zależy od następujących czynników:

  • wysokość,
  • dostępność miejsca przygotowanego pod reklamę,
  • powierzchnia zajmowana przez nią.

Jeśli praca dotyczy np. wielkopowierzchniowych banerów do zamontowania na budynku, najwłaściwszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie technik alpinistycznych. Posługujemy się wysokiej klasy, sprawdzonym sprzętem, który gwarantuje naszemu zespołowi bezpieczeństwo. Każdorazowo sprawdzamy wszystkie zabezpieczenia, a działania przeprowadzamy etapami, zgodnie z wytycznymi podjętymi przed rozpoczęciem robót. Instalacja baneru na przeznaczonych do tego konstrukcjach z powodzeniem można wykonać z podnośnika, który znajduje się na wyposażeniu naszej firmy. Dokładamy starań, aby realizacja każdego montażu reklam odbywała się sprawnie i terminowo, co uzyskujemy dzięki dobremu przygotowaniu.

podnośnik koszowy wynajem lubuskie

Profesjonalne prace wysokościowe

Zdobądź z nami szczyt!

Zadzwoń: +48 798 366 638 | Napisz: altura.gorzow@gmail.com

Profesjonalny montaż banerów i dekoracji

W skład naszych usług zaliczyć można także instalację dekoracji na wysokościach. Okres okołoświąteczny, eventy i imprezy miejskie motywują nas do przystrojenia przestrzeni lub wnętrz, co zwykle ma charakter informacyjny, podkreśla specyfikę imprezy oraz stwarza odpowiednią atmosferę. Wielkie wydarzenia wymagają pokaźnych dekoracji, których samodzielny montaż nierzadko przysparza kłopotów. Prace wysokościowe to zajęcie nie dla każdego, poza tym wymagają one użycia specjalistycznego sprzętu, którym nie każdy dysponuje. Nie obędzie się również bez umiejętności i dużej sprawności fizycznej. Dla nas z pewnością żadne zlecenie nie będzie problemem, co najwyżej ciekawym wyzwaniem, którego realizacji z ochotą się podejmiemy.

Montaż reklam i dekoracji na miarę oczekiwań XXI wieku

Można nam powierzyć montaż banerów, napisów, girland, kompozycji i innych elementów dekoracyjnych. Siłą sprawczą, wpływającą na powodzenie każdego zadania, jest doświadczona ekipa pracowników, wchodząca w skład firmy Altura. Każde zlecenie jest inne, podobnie jak oczekiwania klientów, dlatego też stawiamy na indywidualne podejście. Wysłuchujemy wskazówek i sugestii zleceniodawców, aby jak najlepiej wykonać wszystkie czynności. Dzięki temu mamy na koncie liczne tego typu realizacje, co potwierdza grono zadowolonych usługobiorców.

Alpinizm przemysłowy wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań, które sprawią, że cały proces będzie przebiegał sprawnie i bezpiecznie. My te rozwiązania znamy i wykorzystujemy w praktyce! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu – z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.