mycie ciśnieniowe gorzów wielkopolski

Mycie ciśnieniowe elewacji zewnętrznej warto zlecić profesjonalistom, którzy mają odpowiedni sprzęt, umiejętności i doświadczenie. Mycie wysokociśnieniowe dachów, okien, przeszkleń i elewacji oraz czyszczenie rynien nie tylko wpływa na estetyczny wyglądu obiektu, ale również zabezpiecza przed niszczeniem powierzchnie i urządzenia, wystawione na działanie warunków atmosferycznych. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Mycie wysokociśnieniowe Gorzów Wielkopolski – szybko i skutecznie

Profesjonalne usługi mycia ciśnieniowego pomagają zarządcom obiektów oraz prywatnym właścicielom utrzymać posesje w należytym stanie technicznym. Jeśli nie zadba się w porę o czyszczenie dachu, udrożnienie rynien i czystość elewacji, powierzchnia stopniowo zacznie ulegać zniszczeniu. Konsekwencje zwykle są znacznie kosztowniejsze niż mycie wysokociśnieniowe, ponieważ może to doprowadzić do przeciekania dachu, szkodliwego dla instalacji oraz najemców w całym budynku.

Warto zlecić mycie wysokociśnieniowe po sezonie zimowym i zadbać kompleksowo o czystość wszystkich powierzchni zewnętrznych. Firma Altura – Prace Wysokościowe oferuje szeroki zakres usług, w tym:

  • profesjonalne mycie wysokociśnieniowe obiektów wielkopowierzchniowych,
  • oczyszczanie z drobnoustrojów i mycie ciśnieniowe elewacji budynków w Gorzowie Wielkopolskim i na terenie całego województwa lubuskiego,
  • szybkie i skuteczne mycie ciśnieniowe w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej i prywatnych domów,
  • alpinistyczne mycie ciśnieniowe (lubuskie, zachodniopomorskie) na wysokościach przy użyciu profesjonalnego ekwipunku.

Mycie ciśnieniowe – Gorzów Wielkopolski i woj. lubuskie

Na mycie ciśnieniowe w Gorzowie Wielkopolskim decydują się zarządcy obiektów handlowych, użyteczności publicznej, kościołów i powierzchni biurowych. W tego typu budynkach występują duże przeszklenia, witryny, a także okna i świetliki umieszczone na znacznej wysokości. Atrakcyjna architektura przyciąga wyglądem, ale jest wymagająca pod względem utrzymania w czystości – a nie warto inwestować w estetykę bez dbania o czystość.

W nowoczesnych galeriach handlowych oraz zabytkowych budowlach sakralnych mycie okien i przeszkleń to często skomplikowana operacja logistyczna z użyciem podnośnika koszowego. Zachęcamy więc do kontaktu z naszymi fachowcami!

podnośnik koszowy wynajem lubuskie

Profesjonalne prace wysokościowe

Zdobądź z nami szczyt!

Zadzwoń: +48 798 366 638 | Napisz: altura.gorzow@gmail.com

Specjalistyczny sprzęt i uprawnienia do prac wysokościowych

Firma Altura ma własny sprzęt do prac wysokościowych oraz zatrudnia alpinistów z uprawnieniami. To ważne, aby tego typu zadania powierzać specjalistom, którzy pracują zgodnie z przyjętymi normami, przestrzegają przepisów bezpieczeństwa i dbają o aktualizację polisy ubezpieczeniowej OC. Nieszczęśliwe wypadki mogą zdarzyć się każdemu, dlatego firma kładzie szczególny nacisk na zabezpieczenie zarówno pracowników, jak i terenu oraz przechodniów, którzy mogą pojawić się w zasięgu prac alpinistycznych.

Mycie ciśnieniowe – Szczecin, Świnoujście, Koszalin, Darłowo

Nasi klienci to m.in. hotele i ośrodki SPA, które szczególnie dbają o swój wizerunek, a czysta elewacja i nieskazitelne okna to wizytówka każdego obiektu, który jest przygotowany na przyjęcie gości! Oferujemy mycie ciśnieniowe w Szczecinie i innych miastach zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim przez cały rok. Gwarantujemy wysoki standard usług oraz elastyczność w doborze terminów.

Dysponujemy podnośnikami nożycowymi do prac wewnątrz budynku i na zewnątrz oraz podnośnikiem koszowym (zwyżka) o zasięgu do 25 m wysokości. Wykonujemy także inne prace z wykorzystaniem osprzętu alpinistycznego i podnośnika, m.in. montaż na wysokości, odśnieżanie dachów, malowanie kominów, piaskowanie i mycie wysokościowe zbiorników przemysłowych.

Gwarancja czystej elewacji na długo

Mycie wysokociśnieniowe polega na dokładnym penetrowaniu powierzchni oraz szczelin, w których znajduje się środowisko przyjazne do rozwoju kolonii glonów i gromadzą się zanieczyszczenia z powietrza. Niezastąpionym narzędziem do czyszczenia elewacji jest myjka ciśnieniowa wodna. W zależności od stopnia i rodzaju zabrudzenia oraz typu powierzchni technicy posługują się czystą wodą bez dodatków lub roztworem środków czyszczących. Intensywne mycie elewacji w niektórych przypadkach wymaga użycia preparatów grzybobójczych.

mycie ciśnieniowe lubuskie

Ciśnieniowe mycie okien i szklanych elewacji

Mycie ciśnieniowe okien w Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie oraz prace wysokościowe to domena firmy Altura. Do profesjonalnego mycia okien technicy wykorzystują myjkę wodną z wężem i dopasowaną do szklanych powierzchni dyszą. Przez końcówkę węża tryska strumień wody pod dużym ciśnieniem, skutecznie usuwając wszelkie zabrudzenia. Oferujemy dobrze zorganizowane mycie ręczne, alpinistyczne i mycie wodą zdemineralizowaną, a dzięki temu na szybach nie pozostają żadne smugi.

Oczyszczanie elewacji z glonów, porostów i grzybów

Usługi mycia wysokociśnieniowego zapewniają skuteczny sposób oczyszczenia ściany z grzybów, porostów i glonów, które rozwijają się na wilgotnej, porowatej powierzchni. Zastosowanie środka grzybobójczego do czyszczenia elewacji na zakończenie pracy wymaga spłukania ściany czystą wodą, aby preparat nie oddziaływał na powierzchnię dłużej, niż jest to konieczne do usunięcia pasożytów. Dobranie odpowiedniego ciśnienia wody oraz rodzaju strumienia i zastosowanie środków chemicznych to część przygotowań do realizacji zlecenia. W tym celu wykonujemy wstępne oględziny.

mycie ciśnieniowe szczecin
mycie ciśnieniowe gorzów wielkopolski

Mycie ciśnieniowe dachówki

Profesjonalne mycie ciśnieniowe dachu połaciowego z brudu, alg i porostów zdecydowanie odświeży wygląd domu jednorodzinnego. Nieestetyczne porosty są szczególnie widoczne przy słonecznej pogodzie w zakamarkach przy rynnie oraz na spadzistych wykuszach doświetlających poddasze. Właściciele posesji mogą teraz zamówić profesjonalne mycie dachów i rynien, a także elewacji, na której rozwinęły się kolonie glonów.

Czysty dach i drożne rynny

Siłą rzeczy dach jest wystawiony na działanie drobnoustrojów, które przedostają się wraz z opadami deszczu i śniegu. Dodatkowo powierzchnię dachu i elewacji zanieczyszcza sadza, kurz, pył i odchody ptaków, które są organiczną pożywką dla porostów i główną przyczyną konieczności regularnego usuwania tworzącej się warstwy. Brud przedostaje się następnie do rynien. Z czasem zatyka się odpływ dla deszczówki i problem narasta. Regularne czyszczenie rynien jest koniecznością, a w przypadku wielopiętrowych budynków na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecina najlepiej skorzystać z doświadczenia i profesjonalnego sprzętu firmy Altura specjalizującej się w pracach wysokościowych.

Uniwersalna oferta i 100% satysfakcji z obsługi

Klienci indywidualni, firmy oraz instytucje, które zdecydują się na profesjonalne mycie ciśnieniowe (lubuskie i zachodniopomorskie) mają pewność wysokiej jakości świadczonych usług. Oferta firmy Altura jest dostosowana do potrzeb dużych instytucji i klientów biznesowych oraz mniejszych zamówień składanych przez prywatnych właścicieli budynków. Naszymi klientami są również firmy, które oczekują stałej obsługi w zakresie mycia ciśnieniowego np. szklanej elewacji czy dużych przeszkleń na górnych piętrach.

Na cykliczne zlecenia rezerwujemy z wyprzedzeniem terminy w harmonogramie prac. Zapraszamy do współpracy!