Czyszczenie zbiorników szczecin

Czyszczenie zbiorników paliwowych Gorzów Wielkopolski

Jednymi z najtrudniejszych zadań z jakimi przychodzi nam się mierzyć są specjalistyczne prace wysokościowe w przestrzeniach zamkniętych. Uwzględniając infrastrukturę miast i zakładów produkcyjnych –  nie sposób tych prac pominąć. Są to zlecenia szczególnie niebezpieczne, ponieważ przestrzeń zamknięta sama w sobie definiowana jest jako miejsce o ograniczonych otworach wejściowych z niewystarczająca wentylacją naturalną. Na prace w przestrzeniach zamkniętych składa się szereg przygotowań, praca właściwa oraz ciągły dozór nad każdym z etapów. Każdy zbiornik produkcyjny, silos, kanał i inną przestrzeń zamkniętą można poddać różnym procesom – czyszczenie, mycie, piaskowanie, malowanie, malowanie antykorozyjne, impregnacja – zgodnie z życzeniem klienta. 

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług czyszczenia i mycie zbiorników lub silosów?

Skontaktuj się z nami !

798 366 638

altura.gorzow@gmail.com

Czyszczenie zbiorników po oleju opałowym Lubuskie

Istotnym jest zatrudnienie do pracy w przestrzeniach zamkniętych firmy alpinistycznej. Prace wysokościowe to prace nie tylko na wysokich budynkach czy drzewach, ale też prace wymagające użycia uprzęży (czyli szelek bezpieczeństwa) z linką umocowaną do odpowiednio wytrzymałego elementu konstrukcji zewnętrznej.  Pracując na co dzień na linach mamy uprawnienia i doświadczenie pozwalające nam nie tylko na bezpieczne, rzetelne i sprawne wykonywanie zleceń, ale też na odpowiednią reakcję w sytuacji zagrożenia oraz należyte przygotowanie miejsca pracy, by niebezpiecznych sytuacji unikać. Swobodne opuszczanie się na linach i wspinanie gdy systemy wspomagania zawiodą oraz ewakuacja drugiego alpinisty to podstawowe umiejętności, które należy posiadać aby podejmować się pracy w przestrzeniach zamkniętych. 

Usługi świadczymy na terenie województw:
lubuskie, zachodniopomorskie oraz wielkopolskie w szczególności miasta Gorzów Wielkopolski Zielona Góra Poznań oraz Szczecin.

Poza umiejętnościami i doświadczeniem zespołu alpinistów przemysłowych, istotna jest również strategia prac w zleconym obiekcie. Są silosy na pszenicę o znacznym stopniu zabrudzenia i zapylenia, są zbiorniki produkcyjnej na żywność niemowlęcą, są zasobniki na wodę pitną oraz zbiorniki na ścieki czy odpady poprodukcyjne – każdy z nich wymaga zupełnie innego podejścia, spełnienia innym norm, użycia innych materiałów, innych metod pracy. 

Szeroki wachlarz doświadczenia w obszarze czyszczenia, piaskowania, malowania i mycia zbiorników to gwarancja bezpieczeństwa i zaoszczędzonych pieniędzy inwestora. 

Prace w przestrzeniach zamkniętych to ogromną odpowiedzialność ale i wyzwanie, by ciągłe szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pracowników dały efekty w postaci rzetelnie i bezpiecznie wykonanego zlecenia.