malowanie natryskowe

Profesjonalne malowanie natryskowe Gorzów Wielkopolski

Do specjalistycznych prac wysokościowych, jakimi zajmuje się firma Altura zaliczyć można malowanie. Specjalizujemy się w malowaniu natryskowym przy użyciu specjalnego urządzenia. Poniżej kilka słów wyjaśnienia oraz główne zalety użytkowanej przez nas metody.

Jak już zostało wspomniane malowanie natryskowe wymaga użycia specjalnego urządzenia, które nazywane jest agregatem hydrodynamicznym. Farbę umieszcza się w agregacie, natomiast do urządzenia podłączony jest wąż zakończony dyszą. Wysokie ciśnienie rozbija farbę na drobne cząsteczki i wyrzuca ją na zewnątrz przez dyszę. Do zalet tej metody z pewnością można zaliczyć dużą wydajność, szybkie tempo prac oraz możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc. W związku z powyższym polecana jest zazwyczaj przy malowaniu dużych powierzchni, jak np. elewacje budynków czy hale. Farba rozpyla się równomiernie i doskonale kryje malowaną płaszczyznę. Trzeba wiedzieć, że warunkiem koniecznym jest stosowanie specjalnych farb, przeznaczonych właśnie do malowania natryskowego.

Malowanie natryskowe Lubuskie – zakres usług

Naszą firmę tworzą osoby z doświadczeniem, którzy dużą wagę przywiązują do sposobu realizacji każdego zlecenia. Jesteśmy rzetelni i działamy z myślą o wymaganiach i oczekiwaniach Klientów. Przed rozpoczęciem prac, starannie zabezpieczmy teren, aby nie uległ zabrudzeniu, a usługę wykonujemy w możliwie najkrótszym czasie, zachowując przy tym wysoki poziom wykonawstwa.

W ramach usług zajmujemy się malowaniem:

Dachy oraz elewacje nieustannie wystawione są na działanie czynników atmosferycznych, które negatywnie wpływają na ich stan. Zabrudzają się, blakną, niszczeją, dlatego w pewnym momencie konieczne staje się ich pomalowanie. Nałożenie warstwy farby nie tylko przywróci ładny wygląd, ale będzie także swoistą ochroną. Z naszych usług mogą korzystać osoby prywatne, wspólnoty mieszkaniowe, firmy i instytucje. Krótko mówiąc każdy, kto ma taką potrzebę.

W ramach naszej działalności zajmujemy się także malowaniem hal i konstrukcji stalowych. Ze względu na dużą ilość elementów konstrukcyjnych oraz nierzadko ogromne powierzchnie, zbawiennym zdaje się wykorzystanie agregatu hydrodynamicznego. Malowanie ręczne, w takim przypadku to naprawdę kiepski pomysł, skoro jest dużo skuteczniejsza alternatywa. Kominy przemysłowe i silosy wymagają zastosowania technik alpinistycznych. Do ich malowania niezbędne są specjalne umiejętności oraz zręczność. Nasza kadra posiada aktualne badania oraz szkolenia uprawniające do pracy na wysokościach. Usługę malowania kierujemy do Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina i okolicznych miejscowości. Zapraszamy wszystkich z całego woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego!

Obszar działania Gorzów Szczecin Zielona Góra Poznań