mycie okien gorzów wielkopolski

Mycie okien jest trudnym, żmudnym i w przypadku pracy na wysokości także bardzo niebezpiecznym zadaniem. Dlatego polecamy usługi naszej firmy Altura – prace wysokościowe. W ofercie m.in.: czyszczenie okien czy przeszkleń metodą alpinistyczną, prace na szklanych elewacjach i witrynach sklepowych. Jeśli szukają Państwo specjalistów od wysokości, trudnych przypadków i uporczywych zabrudzeń, jesteśmy do dyspozycji. Działamy w województwie lubuskim i zachodniopomorskim.

W branży pracujemy od 2012 r.: zrealizowaliśmy przez ten czas liczne zlecenia, także niestandardowe i o dużym stopniu trudności. A załogę naszej firmy tworzą fachowcy z kwalifikacjami i uprawnieniami zawodowymi. Specjalizujemy się w alpinizmie przemysłowym – odbyliśmy szkolenia w systemie IRATA potwierdzające, że przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Profesjonalne mycie okien – Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Umyć okna lub szklaną witrynę – zadanie niby proste, ale w rzeczywistości niezwykle praco- i czasochłonne, a ze względu na problem pozostawiania smug (i spore ryzyko zarysowania powierzchni) także frustrujące. Do tego w przypadku dużych wysokości dochodzi jeszcze niebezpieczeństwo. Zachęcamy więc do skorzystania z pomocy, czyli usług naszej firmy. Nasi specjaliści myją okna i przeszklenia na wysokościach, czyszczą szklane elewacje, witryny, balkony czy tarasy – od okresowych prac porządkowych i czynności poremontowych, po usuwanie zabrudzeń nawarstwionych bądź utrwalonych (szyby okienne w budynkach nieużywanych lub zaniedbanych).

Usługi mycia szyb i przeszkleń świadczymy w Gorzowie Wlkp., Zielonej Górze czy Szczecinie – i na terenie całego województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Każde zlecenie jest inne, a zatem trudno ustalić ogólne zasady i jeden cennik. Dlatego warunki współpracy uzależniamy od wielu czynników, np. od rodzaju przeszklenia, jego umiejscowienia, stopnia zabrudzenia czy też wielkości czyszczonej powierzchni. Zapraszamy do kontaktu, a ustalimy termin prac i wycenimy zlecenie.

Czyste okna bez smug! Mycie okien – Lubuskie, Gorzów Wlkp.

  • Myjka ciśnieniowa. Domowe sposoby (mycie okien nabłyszczaczem i ciepłą wodą bądź płynem do mycia naczyń) nie sprawdzają się na dużej powierzchni i w przypadku uporczywych zabrudzeń. Dlatego my wykorzystujemy specjalne ciśnieniowe myjki do okien. Do urządzenia podłączony jest wąż zakończony specjalną dyszą, przez którą wytryskuje woda pod wysokim ciśnieniem. A tym sposobem zalegający brud w sekundę spływa ze szklanych powierzchni. Mycie okien wodą pod ciśnieniem zwykle nie wymaga nawet użycia detergentów.
  • Specjalistyczne preparaty. Wiemy, jak i czym myć okna, aby perfekcyjnie wyczyścić szkło i ramy okienne, nie pozostawić przy tym na powierzchni szyby nieestetycznych smug i mikrorys, a jeszcze też uodpornić ją na osadzanie się nieczystości. Wiemy, czym polerować okna, żeby je pięknie nabłyszczyć. Do mycia ręcznego wykorzystujemy wysokiej klasy środki. Specjalnie opracowana formuła do mycia okien sprawia, że na szkle wolniej osadzają się nieczystości, a deszcz od razu spływa z powierzchni i nie pozostawia zacieków czy osadów.
  • Metoda alpinistyczna. Mycie okien na dużej wysokości wymaga zazwyczaj zastosowania nieszablonowych rozwiązań. Zaliczamy do nich technikę linową – metodę alpinistyczną. Alpinistyczne mycie okien w biurowcach i drapaczach chmur mogą przeprowadzić wyłącznie specjaliści z uprawnieniami do pracy na wysokości, po wykonaniu odpowiednich badań lekarskich. W naszej firmie nie narzucamy granicy wysokości – dotrzemy wszędzie, gdzie konieczne jest mycie okien. Zielona Góra, Gorzów Wlkp., Szczecin – zapraszamy do współpracy.
  • Doświadczeni specjaliści i elastyczna oferta. W branży wysokościowej pracujemy od kilkunastu lat. Nasza załoga ma niezbędne kwalifikacje – m.in. odbyła specjalistyczne szkolenia w systemie IRATA. Spełniamy więc najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa. Nie działamy też od szablonu i nie mamy określonego zakresu prac (chętnie realizujemy je kompleksowo, np. świadcząc od razu usługę mycia parapetów). Podejmujemy trudne i złożone wyzwania i jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania. Rozszerzamy zakres naszej pracy o pokrewne zadania, np. mycie dachów i rynien.

Alpinistyczne mycie okien na wysokości

Dlaczego techniki alpinistyczne? Bo po pierwsze nie wszędzie istnieje możliwość skorzystania z podnośników, a montaż rusztowań jest kosztowny, czaso- i pracochłonny. Po drugie możemy dostać się do wszystkich trudno dostępnych miejsc, co daje pewność kompleksowego i precyzyjnego umycia całej powierzchni. Po trzecie alpinizm przemysłowy to nasza pasja i skoro zrodziła się możliwość połączenia hobby z zawodem, to nie mogliśmy przepuścić takiej okazji. A jeśli praca jest przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, to jej efekty są dużo lepsze.

mycie okien szczecin

Mycie trudno dostępnych przeszkleń i szklanych elewacji

Domeną naszej firmy są prace wysokościowe różnego rodzaju. Naszą specjalnością – mycie szyb, elewacji szklanych i trudno dostępnych przeszkleń, w tym:

  • mycie ręczne,
  • mycie alpinistyczne,
  • mycie wodą zdemineralizowaną.

Wbrew pozorom mycie okien nie zawsze jest łatwym zadaniem, szczególnie jeśli rzecz dotyczy szyb znajdujących się na dużych wysokościach. A ponieważ mycie elewacji szklanych przysparza trudności, rzadko decydujemy się na ich czyszczenie, co z kolei sprawia, że zabrudzenia są trudniejsze do usunięcia. Osadzające się na nich spaliny, kurz i pył zasychają i nawarstwiają się, a opady pozostawiają zacieki – i w tym przypadku bez specjalistów się nie obejdzie. Osprzęt alpinistyczny, myjka ciśnieniowa, specjalistyczne środki, doświadczenie, mnóstwo determinacji – w Altura znajdą Państwo fachowców od zadań niewykonalnych.

Mycie przeszkleń – Zachodniopomorskie i Lubuskie

Profesjonalne mycie witryn sklepowych, przeszkleń, szklanych elewacji, balkonów i tarasów oraz inne nasze usługi pracy na wysokości (czyszczenie, malowanie i montaże na wysokościach) wykonujemy na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Dysponujemy własnym sprzętem (w razie potrzeby również podnośnikami) i mamy na pokładzie specjalistów – a dzięki temu zapewniamy krótkie terminy oraz sprawną realizację zadań. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Prosimy o telefon lub wiadomość: ustalimy szczegóły, wycenimy pracę i zarezerwujemy termin.

podnośnik koszowy wynajem lubuskie

Profesjonalne prace wysokościowe

Zdobądź z nami szczyt!

Zadzwoń: +48 798 366 638 | Napisz: altura.gorzow@gmail.com