piaskowanie metalu zachodniopomorskie

Piaskowanie konstrukcji stalowych Gorzów Wielkopolski, Szczecin

Piaskowanie to proces technologiczny, który wykorzystuje się do czyszczenia wielu różnych powierzchni. Rzecz dotyczy także obiektów ze stali. Konstrukcje stalowe, tak jak i wszystko inne z biegiem czasu ulegają zabrudzeniu i korozji, tracąc swoje właściwości. Aby przedłużyć ich trwałość oraz przywrócić estetyczny wygląd niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej metody czyszczenia. Z naszej strony polecamy obróbkę strumieniowo-ścierną czyli piaskowanie.

Piaskowanie to z pewnością jedna z bardziej skutecznych metod czyszczenia. Co ważne umożliwia dotarcie do wszystkich zakamarków i zakrzywień. Zalecana do stosowania przed nasieniem powłok malarskich, np. systemów antykorozyjnych. Po procesie obróbki powierzchnia pozbawiona jest wszelkich zabrudzeń, resztek emalii i rdzawych nalotów. Staje się równa, ale jednocześnie uzyskuje delikatną szorstkość, co pozwala na lepszą przyczepność farby.

Firma Altura prace wysokościowe zajmuje się piaskowaniem konstrukcji na terenie całego województwa lubuskiego. Podczas trwania działalności zrealizowaliśmy wiele różnorodnych zleceń, co pozwoliło nam poszerzyć nasze doświadczenie w tym zakresie. Choć rzecz wydaje się banalnie prosta, to trzeba wiedzieć jakie parametry zastosować, aby powierzchnia nie uległa uszkodzeniu. Naszym atutem jest profesjonalne podejście do pracy – dbałość wykonania, indywidualne traktowanie każdego Klienta i terminowość – to standard. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, mamy wiedzę, wprawę i odpowiedni sprzęt, który także przyczynia się do sprawnej i prawidłowej realizacji każdego zlecenia.

Piaskowanie metalu Zachodniopomorskie, Lubuskie

Piaskowanie konstrukcji stalowych, to czasem konieczność pracy na wysokościach. Dysponujemy rusztowaniami, podnośnikiem, a w sytuacji, gdy roboty wymagają wspięcia się na niebotyczną wysokość, wykorzystujemy techniki linowe. Posiadamy sprawdzone urządzenia mobilne, który doskonale sprawdzają się w takich sytuacjach. W każdym przypadku dbamy o bezpieczeństwo pracowników, sprawdzając stan oprzyrządowania i sprzętu, wymogiem są także odpowiednie ubrania robocze. Każdy członek załogi przeszedł szkolenia wysokościowe i posiada stosowne badania.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Państwu informacji na temat sposobu naszego działania, wskażemy wolne terminy i najlepsze rozwiązania.  Indywidualne ustalenia dotyczące konkretnego zlecenia, zawsze podejmowane są na początku współpracy.

Obszar działania Gorzów Szczecin Zielona Góra Poznań