podnośnik koszowy wynajem Gorzów Wielkopolski

Chcesz skorzystać z usług podnośnika koszowego? Przychodzimy Ci z pomocą! Dla firmy Altura prace wysokościowe to pestka – wystarczy telefon lub mail, a odpowiemy i pomożemy Ci w wykonaniu zadań specjalnych na wysokości.

Oferujemy zarówno wynajem podnośników koszowych, jak i świadczenie usług za ich pomocą. Przekonaj się, że warto zaufać naszej doświadczonej ekipie.

Podnośnik koszowy (zwyżka) – wynajem Lubuskie

Zwyżka – podnośnik koszowy – to urządzenie hydrauliczne, które montuje się na specjalnym podwoziu lub pojeździe. Model do wynajęcia jest wyposażony w gąsienice i rozkładane podpory stabilizujące. Maszyny posiadają wysięgnik i ruchomy podest roboczy, umożliwiające poruszanie się, przemieszczanie materiałów lub pracowników na określoną wysokość. Ładowność i kąt skrętu obrotowego wysięgnika zależą od modelu.

W firmie Altura wynajem podnośników koszowych w Gorzowie Wielkopolskim i innych miejscowościach realizujemy dzięki wyjątkowemu urządzeniu. Maszyna, którą dysponujemy, to prawdziwy unikat na rynku – nasz podnośnik koszowy na gąsienicach umożliwia dojazd do najbardziej ograniczonych miejsc i lokalizacji. Wysokość robocza naszego podnośnika koszowego elektrycznego to aż 25 m, a jego szerokość – tylko 1 m, zatem z powodzeniem dotrze do wielu trudno dostępnych przestrzeni.

Podnośnik koszowy „pająk” to doskonała alternatywa dla kosztownych i kłopotliwych rusztowań – możesz szybko z niego skorzystać bez potrzeby specjalnych przygotowań. Prace budowlane czy wykończeniowe przestaną sprawiać kłopot, dlatego nie wahaj się dłużej i skontaktuj z nami.

Do czego mogą być używane podnośniki koszowe?

Zwyżka koszowa, którą wynajmujemy, to wyjątkowo funkcjonalne urządzenie. Za jej pomocą dotrzesz do trudno dostępnych miejsc, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz dużych obiektów. Co więcej, nasz mini podnośnik koszowy ma szerokość tylko 1 m, bez trudu zmieści się więc w bramie, na ścieżce czy w drzwiach.

Mały podnośnik koszowy może być wykorzystany do wielu zadań. Firmy budowlane z powodzeniem użyją go do naprawy dachów lub oczyszczania ich ze śniegu i innych zanieczyszczeń. Dostęp do elewacji budynków z zewnątrz umożliwia ponadto mycie okien oraz prace konserwacyjne. Pracownicy w koszu na wysięgniku z powodzeniem mogą przycinać drzewa i wysokie krzewy, a także pracować z trakcjami elektrycznymi. Podnośnik koszowy w Gorzowie często stosują firmy z branży reklamowej – maszyna ułatwia montaż wielkoformatowych ogłoszeń, czyli np.:

 • plakatów,
 • bannerów,
 • billboardów.

Podnośnik koszowy w Gorzowie i innych miastach z powodzeniem można wykorzystać również we wnętrzach dużych obiektów. Mowa tutaj m.in. o pracach w:

 • centrach handlowych,
 • parkach,
 • sklepach,
 • halach,
 • magazynach,
 • zakładach produkcyjnych.
zwyżka wynajem gorzów wielkopolski

Podnośnik koszowy w obiektach sakralnych i zabytkach

Bardzo często podnośniki koszowe są wykorzystywane w Lubuskiem do zabiegów konserwacyjnych we wnętrzach budowli sakralnych, np. kościołów. Tutaj za pomocą wysięgnika maszyna umożliwia usuwanie kurzu z gzymsów, żyrandoli i innych trudno dostępnych miejsc. Dzięki naszej zwyżce mycie wysokich okien czy witraży nie stanowi dłużej problemu.

Małe wymiary sprawiają, że podnośnik koszowy z łatwością możesz umieścić w kościele. Elementy jezdne są pokryte gumą, nie musisz się zatem obawiać zniszczenia starych posadzek. Ponadto rozkładane podpory również można wyposażyć w specjalne nakładki ochronne. Ciężar naszego sprzętu także nie zagraża posadzkom w zabytkach – podnośnik koszowy na gąsienicach oferuje ogromne możliwości przy minimalnej wadze własnej.

Usługi podnośnikiem koszowym – lubuskie

Jeśli nie chcesz wynajmować podnośnika koszowego do samodzielnej pracy, oferujemy usługi podnośnikiem koszowym. Wówczas nie musisz przejmować się jego obsługą – zadzwoń, a my zajmiemy się resztą. Przyjedziemy we wskazane miejsce i wykonamy niezbędne prace wysokościowe zgodnie z Twoimi potrzebami. Warto mieć na uwadze, że w naszym zespole pracują wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy wysokościowi, obeznani w obsłudze maszyn takich jak zwyżka.

Usługi związane z maszynami typu podnośnik koszowy wymagają od nas pewnej elastyczności. Wynajem i serwis świadczymy na zasadach, które odpowiadają Tobie i nam – bierzemy pod uwagę indywidualne wymagania klienta, a także charakter wykonywanej pracy czy miejsce pełnienia obowiązków.

Tak jak w przypadku wynajmu, usługi podnośnikiem koszowym świadczymy w woj. lubuskim, a zwłaszcza w Gorzowie Wielkopolskim.

Usługi z podnośnikiem koszowym – co możemy dla Ciebie zrobić?

Usługi świadczone przez naszą firmę zależą od wymagań klientów. Z powodzeniem wykorzystamy podnośnik koszowy do prac budowlanych, konserwatorskich, montażowych czy remontowych. Możemy pomóc Ci w remoncie hali lub hipermarketu, wyczyścić fasadę albo przeprowadzić montaż urządzeń. Pamiętaj, że skorzystanie z pomocy profesjonalnej ekipy z doskonałą znajomością technik alpinistycznych jest o wiele lepszą opcją niż samodzielnie działania przy użyciu drabiny lub rusztowań.

Zlecenie nam wykonania pracy to świetne rozwiązanie łączące zalety własnego wysięgnika i wynajęcia sprzętu bez operatora. Zakup oraz późniejsze przechowywanie sprzętu wymaga znacznie większych nakładów pieniężnych. Co więcej, wynajmując wysięgnik koszowy od nas, nie musisz martwić się jego okresową konserwacją i naprawami.

O czym pamiętać przy wynajmie podnośnika koszowego w Gorzowie?

Podnośnik koszowy do obsługi nie potrzebuje specjalistów – korzystanie z naszych maszyn jest dość intuicyjne, dzięki czemu klienci mogą dostosować sposób ich działania do pracy. Pamiętaj jednak o kilku podstawowych zasadach. Dzięki nim zadania specjalne wypełniane przy pomocy zwyżki będą odbywać się bez większych problemów.

Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa

Łatwo jest przeprowadzić niebezpieczne manewry – wystarczy rozkojarzenie lub chwilowe odwrócenie uwagi od pracy. Wypadki związane z używaniem podnośnika koszowego mogą być tragiczne w skutkach.

Sprawdź maksymalne obciążenie kosza

Jeśli zależy Ci na transporcie materiałów, zobacz, czy ich waga nie przekracza dopuszczalnej masy obciążeniowej. Nie zapomnij o wadze pracowników poruszających się wraz z materiałami!

Zapoznaj się z funkcjami podnośnika

Zanim zaczniesz używać naszych maszyn, specjalista z firmy Altura przedstawi Ci podstawowe informacje o obsłudze urządzeń. Przebieg zadań poprzedź testem sterowania. Zwrotność jest niezwykle ważna w ograniczonych przestrzeniach.

Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników

Jeśli w koszu będą przebywać ludzie, powinni być przypięci do niego specjalną uprzężą, która zapobiega wypadnięciu. Podczas przewożenia w koszu nie wolno wychylać się poza barierki.

Ile kosztuje wynajem podnośnika koszowego w Gorzowie?

Wiele osób poszukujących podnośników koszowych w Lubuskiem podejmuje decyzję na podstawie kosztów takiego urządzenia. W rzeczywistości trudno jasno go określić, dlatego zachęcamy do kontaktu. Podczas rozmowy telefonicznej lub w mailu opisz nam prace, jakie chcesz wykonać, a przedstawimy Ci kosztorys za podnośnik.

Zwyżka może być wynajęta na dłuższe okresy – to właśnie ten czynnik ma największy wpływ na cenę maszyny. Wówczas podnośnik koszowy elektryczny (a właściwie jego wynajem) ma niewielkie koszty. Cena wzrasta, jeśli chodzi Ci o zwyżkę koszową na wynajem krótkoterminowy.

Oprócz tego bierzemy również pod uwagę m.in.:

 • warunki pracy,
 • charakter wykonywanych robót,
 • adres dostawy maszyny.

Aby prace wysokościowe przebiegały bez zarzutu, zgodnie z Twoim planem, harmonogramem, a także ograniczonym budżetem, warto zaufać sprawdzonej firmie, która ma wieloletnie doświadczenie – dokładnie tak, jak Altura. Zawsze możesz liczyć na naszych ekspertów – z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą fachowych porad w zakresie użytkowania sprzętu.

Podnośniki – Gorzów Wielkopolski

Wynajem podnośników koszowych w mniejszych miejscowościach może stanowić pewien problem. Postaw więc na usługi zwyżką z możliwością transportu we wskazane miejsce. Altura z powodzeniem dowiezie Ci podnośnik koszowy. Lubuskie nie jest jedynym województwem, w którym działamy – jeśli poszukujesz wynajmu zwyżki w zachodniopomorskim lub wielkopolskim, również Ci pomożemy.

podnośnik koszowy wynajem lubuskie

Profesjonalne prace wysokościowe

Zdobądź z nami szczyt!

Zadzwoń: +48 798 366 638 | Napisz: altura.gorzow@gmail.com

Dlaczego warto nam zaufać?

Zajmujemy się pracami wysokościowymi przy użyciu podnośników koszowych i technik alpinistycznych od ponad 10 lat. Możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą, która nie boi się wyzwań. Co więcej, podnośnik nożycowy podest ruchomy, podnośnik koszowy czy inne specjalistyczne maszyny posiadamy we własnej bazie.

Usługi podnośnikiem koszowym w Lubuskiem wykonujemy wyłącznie za pomocą firmowych sprzętów – nie jesteśmy pośrednikami w wynajmowaniu urządzeń, dzięki czemu znacznie szybciej odpowiadamy na zlecenia i dostosowujemy się do wymagań klientów.

Nie czekaj więc i wynajmij podnośnik koszowy. Usługi firmy Altura to jednak znacznie więcej niż podnośniki – przekonaj się! Szeroka gama dostępnych urządzeń pozwala bez problemu sprostać potrzebom klientów. Skontaktuj się z nami przez telefon lub maila, a wspólnie omówimy Twoje plany.

Działamy w: