mycie okien Gorzów Szczecin

Profesjonalne mycie okien w Gorzowie Wielkopolskim oraz Szczecinie

Domeną firmy Altura są prace wysokościowe różnego rodzaju. Naszym atutem, jest wszechstronność i jednocześnie dobre przygotowanie do wszystkich podejmowanych przez nas działań. W wachlarzu usług naszej znajduje się profesjonalne mycie okien, wśród których wymienić można:

  • mycie ręczne
  • mycie alpinistyczne
  • mycie wodą zdemineralizowaną

Wbrew pozorom mycie okien nie zawsze jest łatwym zadaniem, szczególnie jeśli rzecz dotyczy szyb znajdujących się na dużych wysokościach. Nie lada sztuką jest także mycie elewacji szklanych, których w przestrzeni miejskiej, z uwagi na nowoczesny i stylowy charakter pojawia się coraz więcej. Ponieważ mycie takich przeszkleń przysparza trudności, rzadko decydujemy się na ich czyszczenie, co z kolei sprawia, że zabrudzenia są trudniejsze do usunięcia. Na oknach w przestrzeni miejskiej osadzają się spaliny samochodowe, wszechobecny kurz i pył, a opady pozostawiają nieestetyczne zacieki. W takich przypadkach niezbędna jest skuteczna broń, w postaci specjalistycznych środków.

Mycie ręczne i alpinistyczne – woj. lubuskie i zachodniomorskie

Do mycia ręcznego wykorzystujemy tradycyjne oprzyrządowanie i wysokiej klasy środki, które są bezpieczne dla środowiska i nie pozostawiają smug. Specjalnie opracowana formuła sprawia, że na szkle wolniej osadzają się nieczystości, a deszcz nie utrzymuje się na powierzchni, tylko spływa nie pozostawiając osadów. Dbamy aby powierzchnia szklana nie została porysowana, a efekt był zadowalający dla zleceniodawców.

Mycie okien na dużej wysokości wymaga czasem zastosowania nieszablonowych rozwiązań, do których można zaliczyć technikę linową. Alpinistyczne mycie okien, wykonywane jest przez osoby, które posiadają badania lekarskie oraz uprawnienia zezwalające na prace wysokościowe. To niezawodne rozwiązanie w przypadku mycia elewacji szklanych oraz okien w biurowcach i drapaczach chmur, nie mamy granicy wysokości, dotrzemy tam gdzie to konieczne. Posiadamy nowoczesny specjalistyczny sprzęt alpinistyczny, spełniający najwyższe normy bezpieczeństwa. Zapewniamy, że efekt naszej pracy – dzięki sumienności i dbałości o szczegóły – z całą pewnością spełni Państwa oczekiwania.