Mycie ciśnieniowe

Mycie ciśnieniowe to zadanie dla firmy Altura

Wykaz usług jakich podejmuje się nasza firma jest dość szeroki, jednakże wszystkie działania mają jedną cechę wspólną, dotyczą robót na wysokościach. Wykorzystujemy techniki dostępu linowego, która jest szczególnie wskazana w miejscach, gdzie jest utrudniony dostęp ze względu na zabudowania lub ponadprzeciętną wysokość. Wiadomo, że rusztowania i podnośniki mają swoje ograniczenia, dzięki metodzie alpinizmu przemysłowego możemy dostać się praktycznie wszędzie.

Jako firma w której skład wchodzą osoby z rzetelnym i zawodowym podejściem, posiadający odpowiednie predyspozycje i kwalifikacje, możemy podjąć się zadań o wysokim stopniu trudności. Takie zlecenia traktujemy jako wyzwanie i sposobność, do nabycia nowych doświadczeń i umiejętności. Każdy z członków ekipy posiada stosowne uprawnienia i badania wysokościowe. Ważnym aspektem jest użytkowanie niezawodnego sprzętu, który musi zapewniać bezpieczeństwo i możliwość nieskrępowanej pracy.

Mycie hydrodynamiczne w Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie

Mycie wysokościowe wykonujemy z wykorzystanie myjki ciśnieniowej wodnej. Powstałe zanieczyszczenia usuwa się wodą pod wysokim ciśnieniem. Skuteczność tej metody jest zaskakująca i umożliwia pozbycie się nawet utrwalonych zabrudzeń, którym tradycyjne sposoby nie dałyby rady. Posiadamy własny sprzęt, więc jesteśmy dyspozycyjni. Lista usług zawiera mycie wysokościowe, które obejmuje:

  • czyszczenie dachów – dachy budynków wystawiane są na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych, w związku z czym ulegają silnym zabrudzeniom. Swój udział w zanieczyszczaniu powierzchni maja także ptaki, które pozostawiają szkodliwe odchody. Usunięcie takich zabrudzeń nie jest łatwe, trudność wzmożona jest jeszcze wysokością. W takich przypadkach warto skorzystać z naszej oferty.
  • czyszczenie elewacji – możemy się przydać także przy myciu elewacji. Tutaj estetyczny wygląd ma szczególne znaczenie, ponieważ wiele mówi o właścicielu budynku. Porowata struktura ścian sprawia, że brud zagnieżdża się w głębokiej warstwie. Jednak i w tym przypadku potrafimy sobie poradzić. Myjka ciśnieniowo wodna, to skuteczna broń w walce z utrwalonymi zanieczyszczeniami i nalotami.
  • mycie okien i oszkleń – mycie szklanych powierzchni tylko na pozór nie powinno stwarzać trudności, chyba że okno znajduje się na dużej wysokości, która większość ludzi przyprawia o zawrót głowy. Dokładne doczyszczenie narożników i pozbycie się smug, wiele metrów nad ziemią, to zadanie nie dla każdego.
  • czyszczenie rynien – podejmujemy się również czyszczenia rynien, które powinno być wykonywane systematycznie. Pomoże to zapobiec zatykaniu rur spustowych i zapewni prawidłowe odprowadzanie wody deszczowej.

Usługi mycia wysokościowego wykonujemy na terenie Szczecina i Gorzowa a także całego województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Kierujemy je do osób prywatnych oraz firm, zakładów i instytucji. Dokładamy starań, aby współpraca przebiegała na dogodnych warunkach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ponieważ każdy ma odrębne oczekiwania i wymagania. A my staramy się tym oczekiwaniom sprostać w maksymalnym stopniu.

Mycie wysokościowe Gorzów Wielkopolski i Szczecin – Altura poleca swoje usługi

Dbanie o czystość elewacji czy dachów, ma nie tylko znaczenie pod względem estetycznym, ale także zapewnia, że budynek będzie w dobrym stanie technicznym. Silnie zbrudzony dach i zapchane rynny, mogą skutkować stopniowym niszczeniem budynku. Z całą pewnością nie można zaniedbywać corocznego czyszczenia rynien, bowiem wypełnione po brzegi liśćmi i innymi odpadkami, nie będą skutecznie odprowadzać wody. Deszcz ściekający po elewacji sprawi, że w szybkim czasie nasiąknie wodą i stanie się podatna na ataki grzybów. Dlatego zamiast walczyć ze skutkami, lepiej zawczasu zadbać o czyszczenie tych elementów budynku. Firma Altura zajmuje się myciem wysokościowym w Gorzowie oraz Szczecinie i zachęca do skorzystania z oferty.

Najbardziej efektywną metodą przy pracach na wysokościach jest wykorzystanie technik linowych, czyli tzw. alpinizmu przemysłowego. Elementy zewnętrzne budynku, wystawione na oddziaływanie czynników atmosferycznych zazwyczaj są trudne do wyczyszczenia, bowiem brud wnika głęboko w pory i szczeliny. Dlatego dla lepszej skuteczności używamy myjki ciśnieniowo wodnej, która efektywnie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, nawet z trudno dostępnych zakamarków. Prace wysokościowe jak np. mycie dachów, elewacji czy okien warto zlecić firmie, która posiada doświadczenie w tej dziedzinie. W razie pytań o koszt usługi trzeba skontaktować się z nami. Wziąwszy pod uwagę zakres prac, sporządzimy indywidualny cennik.

Pozostałe profesjonalne usługi mycia ciśnieniowego:

Mycie dachów
Mycie elewacji
Mycie okien i przeszkleń
Czyszczenie rynien